Ścinki #53

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

Kod nieśmiertelności

„Kod nieśmiertelności” Duncana Jones’a można od piątku oglądać w polskich kinach. Z tej okazji dwa fanowskie plakaty.

Melancholia

Miesiąc temu prezentowaliśmy zwiastun najnowszego filmu Larsa von Triera. Dziś przedstawiamy polską jego wersję, a także plakaty.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=NdwApdsZsSc

Thor

Tradycyjnie coś od Mondo. Tym razem Thor.

Life in a Day

W styczniu mogliście u nas obejrzeć klipy dotyczące projektu Ridleya Scotta i Kevina Macdonalda, którzy poprosili ludzi z całego świata o nadsyłanie materiałów nakręconych jednego dnia. Powstał z tego film, którego zwiastun poniżej.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=w8S4gGI4nRo

Gra Endera

Czy „Gra Endera” Orsona Scotta Carda trafi w końcu na ekrany kin? Kto wie, w każdym bądź razie taka możliwość pojawiła się właśnie po raz kolejny. Podobno ze względu na wiek obsady Summit Entertainment chce w ten sposób zastąpić blednącą już sagę „Zmierzch”. Hmm…. To chyba jednak nie ta sama grupa docelowa. ;) W każdym bądź razie film ma wreszcie powstać na podstwie scenariusza i w reżyserii Gavina Hooda.

Wiadomość tę ilustruję fanowskim zwiastunem filmowej „Gry Endera”.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=JzuW9j7fXgk

Sleeping Beauty

Jakiś czas temu zainteresował nas zwiastun „mrocznej i erotycznej bajki” o „studentce wciągniętej w tajemniczy świat piękna i pożądania”. Film jest debiutem reżyserskim australijskiej pisarki Julii Leigh, a w roli głównej zobaczymy Emily Browning. Oto dwa plakaty do „Sleeping Beauty”.

Rogert Ebert

Znany krytyk filmowy Roger Ebert został mówcą na jednej ze słynnych konferencji TED, gdzie opowiadał o swoim nowym, sztucznym głosie.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=KNXOVpN8Wgg

Dodaj komentarz