redakcja

Agnieszka Melcer

Melagnea

Londyn / Białystok

– karmiona taśmą filmową, od dziecka cierpi na chroniczny głód celuloidowy i zmuszona jest otrzymywać regularne dawki kinematografii wszelakiej w celu poprawnego funkcjonowania
– dziecko popkultury uwielbiające żonglerkę gatunkową, pastisze, filmową zabawę w kino, złe zakończenia, komiksy, czarny humor i wysmakowane kadry
– uzależniona od dobrej muzyki, martini, kawy z mlekiem i pestek słonecznika, wciąż poszukuje i ewoluuje.

 

Anna Adamczak

Warszawa

Kino to mój ulubiony narkotyk. Najchętniej odurzam się science-fiction, ale potrafię totalnie odlecieć przy filmach wszelkich gatunków. Poza kinem szaleję za literaturą fantastyczną, podróżami, nurkowaniem i fotografowaniem.

Agnieszka Sadowska

ja

Opole

Miłośniczka kina we wszystkich jego odmianach i formach, ze szczególnym umiłowaniem do amerykańskiego kina niezależnego i kinematografii Japonii. Bez kina nie potrafię się obyć, tak jak bez dobrych książek, które pochłaniam w ilościach dalece przekraczających czytelnicze normy. Dziecko popkultury interesujące się wszystkim co nietypowe, kolorowe i oryginalne, od powieści graficznych, przez street-art, po współczesną telewizję.

Przemysław Murzyn

Katowice

Lubię: filmy o zombie, filmy wojenne, filmy noir, kino azjatyckie i skandynawskie, kino ładne i nastrojowe, kino brzydkie i niewygodne, buczącą i szumiącą muzykę (patrz obok), piwo, kawę, papierosy i koty.
Nie lubię:  filmów udających, że są czymś więcej niż są w rzeczywistości…

Piotr Sapek

D\'mooN

Opole

Urodzony minimalista. Nieustannie głodny wiedzy.
Pasjonat nowoczesnych technologii, popularnonaukowej pisaniny, science-fiction, futuryzmu, designu oraz muzyki pisanej z małej i wielkiej litery.