Ścinki #15


Czyli cotygodniowy zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

Pierwsze zdjęcia z planu „Predators”

Na forum avpgalaxy.net pojawiły się pierwsze fotki z „Predators”, czyli „nowego spojrzenia” na jeden z klasyków kina sf. Nową wersję reżyseruje Nimrod Antal, który swego czasu zrobił świetnych „Kontrolerów”, a potem wchłonęło go Hollywood i zaczął kręcić jakieś badziewne thrillery. Za produkcję natomiast odpowiedzialny jest (niestety) Robert Rodriguez.

Neil Jordan i Showtime przygotowują nowy serial historyczny „The Borgias”

Stacja Showtime spełni wieloletnie marzenie Neila Jordana o przeniesieniu na ekran dziejów rodziny Borgiów. W Rodrigo Borgię, znanego bardziej jako papieża Aleksandra IV, wcieli się Jeremy Irons. Po „Tudorach” to kolejny flirt Showtime z historią,  a znając wcześniejsze dokonania stacji (choćby „Dexter” i „Californication”) i samą dość kontrowersyjną historię Borgiów, serial zapowiada się na ciekawe widowisko.

Gary Oldman i jego złowieszcze wcielenia

Gary Oldman to aktor znany głównie z ról wszelkiej maści złoczyńców. Ekipa z portalu Screen Junkies stworzyła wykres w którym uszeregowała kreacje Oldmana według stopni i tytułów:

Adidas i Gwiezdne Wojny

Nowa kolekcja Adidasa zainspirowana została „Gwiezdnymi Wojnami”. Tutaj można obejrzeć poszczególne modele a poniżej adidasową reklamówkę gwiezdnego asortymentu.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=ZooYDKIDOaQ

Avatarowej gorączki ciąg dalszy

W ostatnich Ścinkach donosiliśmy o scenariuszu „Avatara” dostępnym w sieci. Jeśli byliście zbyt leniwi, żeby przez niego przebrnąć, to ekipa io9 zamieściła te fragmenty, które nie znalazły się w filmie.

A czy was już dopadła avatarowa depresja?

Popularny program komediowy Saturday Night Live gościł ostatnio Sigourney Weaver, która między innymi wystąpiła w cyklicznym skeczu zatytułowanym Laser Cats.

Kolejny plakat do „Daybreakers”

Kampania promocyjna wokół „Daybreakers” może pochwalić się naprawdę świetnymi plakatami. Pojawił się kolejny, tym razem „udający” reklamę fikcyjnego napoju B+

Filmy Machulskiego i Polańskiego z nowymi zwiastunami

Nowa komedia Juliusza Machulskiego „Kołysanka” opowiadająca o pewnej wampirycznej rodzinie z Mazur doczekała się zwiastuna. Również dla nowego filmu Romana Polańskiego przygotowano  zapowiedź. Pomijając obecne kontrowersje wokół twórcy, „The Ghost Writer” zapowiada się na całkiem niezły thriller.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=lSzmd3Q5zLo

Nowy plakat „Kick-Ass”

Anielska apokalipsa w sześciu odsłonach

Pojawiło się sześć klipów z „Legionu”. Niestety nie można się po nich spodziewać niczego dobrego. Zapowiada się kolejny film, ktorego ciekawy pomysł wyjściowy został kompletnie zepsuty przez głupią fabułę i nadmiar efektów specjalnych.

Na deser:

Jak wkurzyć Jacka Nicholsona?


Dodaj komentarz