Ścinki #18

Czyli cotygodniowy zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

„The Hurt Locker jednak w kinach”

Dystrybutor Kino Świat opamiętał się i pod wpływem oscarowej ceremonii wprowadza jej zwycięzcę do kin. Zdecydowanie poniewczasie, trzeba dodać, bo firma ta już miesiąc temu wypuściła „The Hurt Locker” na dvd, mimo że film od dawna zbierał przeróżne nagrody i cieszył się rosnącym zainteresowaniem widzów. Jako że już wszyscy go widzieliśmy, „The Hurt Locker” wejdzie jednak tylko do 14 kin: Bajka w Lublinie, Światowid w Elblągu, Rialto w Poznaniu, Charlie w Łódzi, Pionier w Szczecinie, Awangarda w Olsztynie, Sokół w Nowym Sączu, Ars, Pod Baranami i Kijów w Krakowie, Moskwa w Kielcach, Rejs i Wisła w Warszawie oraz Nasze Kino w Toruniu.

Kick-Ass

Pojawiła się kolejna seria plakatów reklamujących „Kick-Ass„. Tym razem w stylu retro.

Eva

W zeszłym miesiącu mogliście przeczytać nasz wywiad z twórcą hiszpańskiego sci-fi ’Eva’, Kike Maillo. Dziś prezentujemy pierwsze zdjęcia z filmu. Więcej na oficjalnej stronie filmu.

Iron Man 2

Pojawiły się dwa nowe plakaty do „Iron Man 2” oraz fanowski zwiastun, w którym zmiksowano dwa oficjalne.

Gorillaz i Bruce Willis

Muzycznie, ale w filmowym klimacie – najnowszy teledysk Gorillaz do numeru „Stylo” ze świeżutkiej płyty „Plastic Beach” ma nie tylko fajnie zrealizowane efekty specjalne, ale także najlepszą od jakiegoś czasu rolę Bruce’a Willisa (ironizuję, bo niedawno obejrzałam „Surogatów”). Żeby jeszcze bardziej usprawiedliwić obecność tego video na stronie o filmach dodam, że jednym z gościnnych wykonawców w tym kawałku jest raper i aktor, Mos Def.

Klub Przystojnych Mężczyzn

Na koniec odrobina humoru. Jimmy Kimmel i jego Klub Przystojnych Mężczyzn, wśród którego członków znajdują się m.in. Ben Affleck, Matt Damon czy Sting – nie chcę zdradzać zbyt wielu nazwisk. Zobaczcie sami:


The Handsome Men’s Club – Watch more Funny Videos

Dodaj komentarz