Ścinki #33

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

Conan

Pojawiła się pierwsza tzw oficjalna fotka nowego Conana (Jason Momoa) pochodząca z rimejku „Conana Barbarzyńcy” w reżyserii Marcus Nispela („Pathfinder”).

A wracając do oryginału, to co powiecie na wersje musicalową?

httpvh://www.youtube.com/watch?v=OBGOQ7SsJrw

Priest

Dostępne jest także pierwsze oficjalne foto z adaptacji mangi Min-Woo Hyunga „Priest” z Paulem Bettany w roli głównej. Aktor wciela się w tytułowego bohatera – wojowniczego księdza  zwalczającego wampiry. Reżyseruje Scott Stewart, czyli Pan od koszmarnego „Legionu”.

Predators

Ostatni zwiastun do „Predators” jest jak dotąd zdecydowanie najlepszym.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=immDkvWJwk4

Walking Dead

Kolejne Ścinki i kolejna porcja fotek z najnowszej produkcji stacji AMC, opartej o komiks Roberta Kirkmana.

Incepcja

Strona Io9 umieściła na swoich łamach bardzo bogatą galerię fotosów z z „Incepcji”. A pod tym linkiem możecie obejrzeć wywiady z aktorami z tejże niezwykle intrygującej produkcji.

Scott Pilgrim vs the World

Jeśli nudzi wam się w pracy to  możecie umilić sobie czas stwarzając własny avatar, który graficznie inspirowany jest komiksem będącym podstawą scenariusza obrazu Edgara Wrighta. Wygląda to mniej więcej tak:

Scorsese vs Kubrick

Chylę czoła przed montażowymi umiejętnościami Leandro Copperfielda. Jego filmowa sklejka poświęcona twórczości dwóch wielkich reżyserów po prostu wymiata!

A tutaj możecie obejrzeć poprzedni montażowy pojedynek jego autorstwa- tym razem na warsztat wziął Tarantino i Braci Coen.

Alien

Tylko w Ameryce mogła powstać zabawka dla dzieci inspirowana filmem z kategorią R…i chyba dlatego dość szybko ją wycofano.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=uKSv85mJEmY

Pieskie popołudnie AT-AT

Pamiętacie „Iron Baby”? Jego twórca przygotował kolejny uroczy szorcik, tym razem poświęcony imperialnemu robotowi kroczącemu (po angielsku brzmi to zdecydowanie lepiej), znanemu jako AT AT.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=-CVYOCMpJRY

Mondo i Gwiezdne Wojny

A propos „Gwiezdnych Wojen” to Mondo podpisało z Lucasfilm umowę na mocy której wypuści serię licencjonowanych plakatów do filmów Lucasa. A o to pierwszy z nich, przedstawiający „Gonka” autorstwa Jeffa Soto:

Dodaj komentarz