Ścinki #54

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

„Drive” – wysyp zdjęć

Mały przedsmak najnowszego filmu Refna poznaliście dzięki prezentowanym na naszych łamach video. Oprócz wspomnianego klipu, w sieci pojawiły się także zdjęcia z bohaterami tej produkcji:

The Skin I Live In

Pedro Almodovar i Antonio Banderas po 20 latach ponownie razem! A żeby było jeszcze fajniej, w historii dość mrocznej i pokręconej (jak to u Almodovara bywa). Banderas gra renomowanego chirurga plastycznego, szukającego zemsty na gwałcicielu córki. Gdy nie tropi winnego, pracuje nad nową skórą dla swojej tragicznie poparzonej żony. Oprócz krótkiej zajawki pojawiło się także co nieco fotek.

Conan – nowy plakat


Abraham Lincoln – pogromca wampirów

Pierwsza fotka z adaptacji powieści Setha Grahama-Greene’a, jak na razie prezentuje Lincolna w bardziej historycznym niż fantastycznym otoczeniu.

Cthulhu autorstwa Floriana Bertmera

Taaaki plakat aż się chce mieć na ścianie! Gorąco polecam resztę prac tego artysty (w szczególności plakat do „Raju Utraconego” Miltona).

Troll Hunter

Jeśli jeszcze nie widzieliście „Troll Hunter” to serdecznie was do tego zachęcam, a tym czasem proponuje zerknąć na plakat autorstwa Jamesa Stokoe’a:


Attack the Block

Basement Jaxx to kolejny zespół z elektronicznego podwórka, który skomponował ścieżkę dźwiękową do filmu. Poniżej krótki fragment muzyki ich autorstwa:

Basement Jaxx – „The Ends” from „Attack The Block” by Basement Jaxx

Motyw przewodni z „Obcego” w wersji disco

No bo czemu nie?

Labirynt Fauna

Jak zwykle pora na plakat od Mondo. Tym razem Aaron Horkey i „Labirynt Fauna”.

True Blood sezon 4

Wampiry, wilkołaki i czarownice powracają już w czerwcu!

„Fright Night” – pierwszy zwiastun

Zagadka: jakiego istotnego składnika oryginału, zabrakło w nowej wersji?

Dodaj komentarz