Ścinki #92

Ścinki92

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale wartych wspomnienia.

The Dark Knight Trilogy

Plakaty autorstwa Marka Buttona.

Batman-Begins Batman-Dark-Knight Batman-Dark-Knight-Rises

Riddick

Nowy zwiastun i plakat.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=tDxDEjDMreA

riddick-poster

Almost Human

Zwiastun nowego serialu science-fiction J.J. Abramsa i innego współtwórcy „Fringe” J.H. Wymana. Karl Urban i Michael Ealy grają policjanta i jego partnera, który jest androidem.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=ykwxg534yAw

Nymphomaniac

Zdjęcie promocyjne „Nymphomaniac” Larsa Von Triera, na którym m.in. Charlotte Gainsbourg, Shia LaBeouf, Jamie Bell, Uma Thurman, Willem Dafoe, Stellan Skarsgård, Christian Slater i Connie Nielsen. Lepiej możecie sie przyjrzeć na stronie filmu.

Nymphomaniac

About Time

Król komedii romantycznej, Richard Curtis, w fabułę swojego najnowszego filmu wplótł motyw podróży w czasie.

Only God Forgives

Kolejne plakaty.

ONLY-GOD-FORGIVES1 ONLY-GOD-FORGIVES2

The Young and Prodigious Spivet

Zwiastun najnowszego filmu Jeana-Pierre’a Jeuneta. Jest to ekranizacja powieści Reifa Larsena o ciekawym świata dwunastolatku, który razem z ekscentryczną rodziną przemierza pociągiem USA, po tym jak został zaproszony do Instytutu Smithsona. Na ekranie m.in. Helena Bonham Carter, Kathy Bates i Judy Davis.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=khawXJ3HjfY

On the Sea with Badjao

Prowadzona w Londynie przez trzy Polki firma produkcyjna Braidmade Films z pomocą Kickstartera zbiera fundusze na film o plemieniu Badjao, żyjącym u wybrzeży Borneo. Autorem zdjęć jest Piotr Rosołowski, który pracował m.in. przy nominowanych do Oscara „Na Trasie” („Auf der Strecke”) i „Króliku po berlińsku”. Po więcej informacji zapraszamy na stronę projektu.

Dodaj komentarz