„The Drop” – zwiastun

James-Gandolfini-and-Tom-Hardy-in-The-Drop-570x294

Hardy, Gandolfini i Schoenaerts w jednym filmie. „The Drop” Michaela R. Roskama zapowiada się na jeden z najbardziej oczekiwanych filmów tego roku.

The Drop

 „The Drop” (pierwotnie pod tytułem „Animal Rescue”) to opowieść o byłym skazańcu – Bobie Saginowskim (Tom Hardy), który po wyjściu z więzienia próbuje wyprostować swoje życie i ustatkować się ze swoją dziewczyną (Noomi Rapace). Bob nie wybiera jednak zbyt spokojnego środowiska, zatrudnia się bowiem jako barman w knajpie służącej jako punkt przechowania pieniędzy należących do różnych grup przestępczych. Bar ten należy do kuzyna Marva (James Gandolfini) – niegdyś znanej i poważanej persony w środowisku brooklyńskich kryminalistów. Jak można się domyślić – na katastrofę długo nie trzeba czekać.

Scenariusz „The Drop” wyszedł spod ręki Dennisa Lehane’a, autora „Rzeki tajemnic”, „Gdzie jesteś Amando?” czy „Wyspy tajemnic” (od razu widać kreatywność polskich tłumaczy tytułów filmowych:)), a reżyserią zajął się Michael R. Roskam, czyli twórca genialnego filmu „Głowa byka”. Jest to również ostatni film Jamesa Gandolfiniego.

Premiera w USA przewidziana jest na 19 września.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=7lCiDIcqMe0

Dodaj komentarz