komentarzy 9

 1. Anirul
  19/05/2009
  Odpowiedz

  Jestem zaskoczona, jak bardzo w starym stylu to jest! I nie mam nic przeciwko.
  Boję się tylko trochę akcentu Holmesa. ;-)

 2. Koleś
  19/05/2009
  Odpowiedz

  Eddie Marsan – cool.

 3. 19/05/2009
  Odpowiedz

  W starym stylu w sensie…? Bo zwiastun (oczywiście może tylko on) raczej ocieka nowoczesnym blockbusteryzmem :)

 4. Anirul
  19/05/2009
  Odpowiedz

  No jak to – fakt, jest więcej akcji, ale klimat, a zwłaszcza humor są jak za dawnych lat i już postanowiłam, że zabieram na ten film mego tatę. ;-)
  Mi to z pewnością nie ocieka blockbusteryzmem! Co najwyżej nim trąci.

 5. D-mooN
  19/05/2009
  Odpowiedz

  Tak czy owak – to tylko zwiastun, a te jak wiadomo bywają zdradliwe;) Może być różnie, choć nie wiem czy w reżyserskim podręczniku Ritchiego znaleźć można termin ‚w starym stylu’…

 6. Anirul
  19/05/2009
  Odpowiedz

  No i właśnie dlatego jestem taka zaskoczona. Ale masz rację, okazać się mogą różne rzeczy, a na razie trailer zadziałał – i tka byłam ciekawa tego filmu oczywiście, ale teraz nie mogę się doczekać, żeby sprawdzić co i jak.

 7. 19/05/2009
  Odpowiedz

  Ja byłem mniej więcej zainteresowany, zwiastun zwiastuje (!) coś mniej intrygujacego, niżbym sobie życzył, więc mały minusik, ale nie nauczyłem się nie wierzyć zwiastunom, chyba że nie ulega wątpliwości, że uczciwie reklamują produkt (vide „Star Trek”) :)

 8. 19/05/2009
  Odpowiedz

  Podobnie jak Anirul pomyślałam o moim tacie :) Choć fragmenty filmu w zajawce pod względem realizatorskim są zrobione jak najbardziej nowoczesne to klimatycznie mi także kojarzą się z oldskulowymi produkcjami z pogranicza przygody, tajemnicy i humoru jak choćby stare Jones’y. I mam nadzieje, że cały obraz będzie właśnie taki bo brakuje mi bardzo takiego kina. I być może sir Arthur Conan Doyle przewraca się w grobie to ja mimo wszystko nie mogę się doczekać i po tej zajawce mam automatycznie skojarzenia z innym, nieco „odmiennym” podejściem do Holmes’a a mianowicie „Piramidy Strachu” Spielberga.

 9. Anirul
  20/05/2009
  Odpowiedz

  Hmm… A ja obejrzałam właśnie trailer drugi raz i już nie jestem taka pewna swego. ;-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *