„Lovely Bones” Petera Jacksona ma już zwiastun

lovelybones

Peter Jackson wreszcie udostępnił w internecie zwiastun najnowszego filmu. Po „Władcy Pierścieni” wszyscy spodziewali się czegoś jeszcze większego i niesamowitego. On tymczasem zabrał się za ekranizację książki Alice Sebold „Nostalgia Anioła”.

Opis z książki:

Narratorką opowieści jest czternastoletnia Susie Salmon, która przemawia do czytelnika z nieba. Zgwałcona i zamordowana przez miłego sąsiada, a zarazem seryjnego gwałciciela, obserwuje życie na Ziemi, które toczy się już bez jej udziału: przyjaciół i rodzinę nietracących nadziei, że zostanie kiedyś odnaleziona, młodszego braciszka starającego się zrozumieć znaczenie słowa „odeszła”, zabójcę zacierającego ślady zbrodni i policję prowadzącą poszukiwania. Zwiedza niezwykłe miejsce zwane niebem bezmiernym, w którym się znajduje, gdzie każde jej życzenie zostaje natychmiast spełnione, z wyjątkiem jednego – możliwości powrotu do ludzi, których kocha.

Sam zwiastun jest bardzo zachęcający i po raz kolejny udowadnia iż Jackson posiada niesamowitą wyobraźnię wizualną. Dodatkowego smaczku dodaje wykorzystanie w zajawce piosenki „Alice” Cocteau Twins.

Zwiastun do obejrzenia po kliknięciu na poniższy obrazek:

lovelybones_zwiastun

Dodaj komentarz