komentarze 3

 1. Cujo
  28/10/2009
  Odpowiedz

  Jako gracz, czuję się w obowiązku sprostować :)
  „Głównym bohaterem jest płatny zabójca Altaira”.
  Głównym bohaterem pierwszej części gry był asasyn imieniem Altair. Bohater drugiej (którą promuje Lineage) jest inny asasyn o imieniu Ezio Auditore, a którego ojciec jest głównym bohaterem powyższego filmiku.
  Tyle o bohaterach ;)

  A sam film całkiem fajny, tylko za dużo chyba zwolnionego tempa. Ogląda się to trochę jak teledysk. No i gra aktorska nieco kuleje czasami.
  Ale nie ma co cudów filmowych oczekiwać po studiu, które robi i wydaje gry. Jak tak na to spojrzeć – jest super. Czekam na c.d.

 2. Krzywy47
  04/02/2010
  Odpowiedz

  Także jako gracz Assassin’s Creed ,stwierdzam że film jest „Słaby”(także co do gry)
  ze względu na :
  -Kiepską grę Aktorską
  -Nisko budżetową produkcje
  -Efekty specjalne które ograniczają się do zwolnień (liczyłem na popisową walkę, a nie rżnięcie ale Aragorn w gorszym wydaniu , oraz bardzo Ciekawe wspinanie się które wygląda jakby ktoś go podsadzał)

  Film mnie nie przekonał, gra posiadała lekko monotonną fabułę co do rodzaju śmierci celów ale mimo to była urocza, i naprawdę mnie wciągnęła.
  Faktem pozostaje że pierwowzór niezależnie, czy to będzie gra ,film lub książka pozostanie najlepszym wykonaniem dzieła.
  Zgadzam się z autorem że film jest ciekawym wyzwaniem ,ale słysząc o filmie Assassin’s Creed nie tego się spodziewałem ;(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *