„Secret Reunion” – teaser

sr1

Na Kang-ho Songa zawsze miło popatrzeć. To największa chyba w tej chwili gwiazda kina koreańskiego, która grała w takich hitach jak „Sympathy for Lady Vengeance”, „The Host” czy ostatnio „The Good, The Bad and The Weird” albo „Thirst”. Aktor ten wystąpi też w głównej roli w dramacie sensacyjnym „Secret Reunion”, na który choćby z tego powodu warto czekać.

Akcja „Secret Reunion” toczy się współcześnie  w Seulu. Jest to historia Han-kyu, zwolnionego ze służby agenta południowokoreańskiego wywiadu oraz Ji-wona, agenta z Północy opuszczonego przez własny kraj. Han-kyu stracił pracę sześć lat wcześniej po sprokurowanej przez niego strzelaninie w centrum Seulu. Teraz panowie spotykają się i zawiązują swoisty sojusz. Układ, w którym jednak obie strony interesuje wyłącznie własna korzyść – jeden chce odzyskać dobre imię, drugi oczyścić z zarzutów o zdradę.

Reżyserem filmu jest Hun Jang, który zrobił wcześniej moim zdaniem trochę przereklamowany „Rough Cut”. Song wciela się w Han-kyu, podczas gdy Ji-wona zagra jeden z popularniejszych koreańskich aktorów młodego pokolenia, Dong-won Kang. Film będzie miał swoją premierę gdzieś w pierwszej połowie 2010 roku.

Poniżej króciutki teaser zapowiadający „Secret Reunion”

[via TwitchFilm.net]

Dodaj komentarz