komentarze 4

 1. Pawel
  09/01/2011
  Odpowiedz

  Maja chrapkę na forsę z reklam samochodów.

 2. Rafał
  13/01/2011
  Odpowiedz

  Trochę nie rozumiem gustu recenzentów Opium. Szkoda, że to już stary news i pewnie nikt nie przeczyta tego komentarza. Zastanawia mnie, że ten film promocyjny, reklamujący studio, który moim zdaniem nie reprezentuje sobą niczego nadzwyczajnego, ot trochę taki Transformers w krainie Narnii jest wychwalany natomiast stonowany, klimatyczny i dobrze zrobiony Tron Legacy został zjechany chyba w każdym aspekcie i sucha nitka na nim nie została. A ta reklamówka to obrzydliwa próba zwrócenia na siebie uwagi klientów, jak to dobrze zauważył Pawel. Jak dla mnie Tron był olbrzymią watą cukrową dla oczu i jeszcze większa dla uszu, szkoda, że nie został doceniony. Owszem co do fabuły to się zgodzę z Opium ale przecież w tej reklamówce też nie ma żadnej, no może poza patetyczną marketingową.

  • 13/01/2011
   Odpowiedz

   Chciałbym zwrócić uwagę na fakt, że każdy z wpisów (a recenzji – już w szczególności) jest opinią tylko i wyłącznie autora. Jak łatwo zauważyć, ja w komentarzach broniłem Trona jak tylko się dało:)

 3. Anirul
  14/01/2011
  Odpowiedz

  Jeśli mogę, też dodam coś od siebie. :)
  Nie ma wspólnego gustu recenzentów Opium. To wypadkowa upodobań pięciu osób, które to upodobania nie zawsze są zbieżne (i dobrze, moim zdaniem). Nie były też w przypadku tych dwóch wpisów/tekstów i ich autorów. D’mooNowi nowy „Tron” się podobał, a mi nie. Ale ja nie lubię waty cukrowej! ;) W kinie szukam innych smaków, niekoniecznie na słodko zresztą. :) Z kolei na mnie, jak i na Rafale, nie zrobił wrażenia ‚Shapeshifter’. Ale co ja tam wiem – nie znam się (np. na max3D,pl, gdzie zaglądają głównie osoby, które same się grafiką komputerową zajmują, ten filmik ma SAME bardzo pozytywne komentarze).
  Mam nadzieję, Rafale, że znalazłeś na naszej stronie jednak też coś, co Ci się spodobało…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *