komentarzy 15

 1. Cieniecarniveau
  13/01/2011
  Odpowiedz

  Nie mogę logować się przez FaceBooka… hmm

 2. Cujo
  13/01/2011
  Odpowiedz

  Może to tylko ja, ale nie mogę się logować przez facebook’a. Mam „Connecting to Facebook” w nieskończoność a porada „You might need to disable your popup blocker to sign in.” na nic się nie zdaje.
  Mogę komentować jedynie jako Guest… Jakoś bardzo mi to nie wadzi, ale donoszę, że funkcjonalność kuleje ;)

 3. smutny
  14/01/2011
  Odpowiedz

  Dla mnie nowy system starszne nie wygodny – nie dość, ze ni posiadam, żadnego z kont przez które można logować, to jeszcze jak chcę wejść w newsa by przeczytać same komentarze muszę zaczekać aż osobno się one załadują – a nie tak jak wcześniej były integralną częścią stronki.

 4. Pierce
  14/01/2011
  Odpowiedz

  Również jestem za starym systemem. Z nowych funkcji nie korzystam i nie planuję tego zmienić.

 5. witek
  14/01/2011
  Odpowiedz

  WIem że disqus jest fajny, technologicznie ciekawy i w ogóle ale ma sporo wad. Trzeba mieć włączony javascript, akceptować ciasteczka, powoli się ładuje dopiero jak załaduje się strona, ma za dużo przycisków (like, dislike, disquos, f-connect, t-twitter, y-yahoo, sortowanie, subksrybcja, podoba mi sie, odpowiedz, publikuj jako, i kilka innych ktore nawet nie wiem co robie). Jest to przekombinowane. Z mojej strony nie chce też jakiegoś komponentu nie z opium który teoretycznie może mnie śledzić. Tak samo nie skorzystam z konta disqus, ani z facebookowego, ani z twittera. Moze z OpenID bym skorzystał rzeczywiscie, ale nie widzę większej potrzeby

  Dodam że nawet ja włączyłem ciasteczka i javascript to plugin disqusowy nadal gubił moje całe napisane komentarze. Wpisałem komentarz, dałem publikuj, wpisalem mail oraz imie, dalem ok, okienko zniknelo, a moj komentarz sie nie pojawil, nie mialem zadnej mozliwosci odtworzenia mojego komentarza. Po 3 probie sie wkurw*lem. Nie wiem dlaczego tak sie działo, mozliwe ze byla to wina mojego polaczenia wifi. Ale to blad disqus ze nie sprawdza powodzenia lub bledu operacji, i chronienia tego co napisal uzytkownik. W starym systemie, jesli wyslanie się nie powiodlo, dostawalem blad polaczenia i w Operze mogłem dać sobie „Wstecz” i miałem nadal formularz wypelniony zawartoscia ktora tam przed chwila wpisałem.

  Jakoś nie widzę również aby jakiś spam był zmorą na opium.

  Wybaczacie ale opium nie potrzebuje takiego rozbudowanego systemu komentowania. Inne opcje, jak wątki w wiadomościach, też jakoś nie sądze aby były potrzebne. Na opium rzadko pojawia się więcej niż 15 wiadomości, aby wątki były przydatne. Już bardziej by się przydało małe oddzielne forum do dyskusji na tematy opiumowe, nadsyłania linków, dyskusji inicjowanych przez użytkowników, niż psucie komentarzy.

  Takie jest moje zdanie :)

  PS. Ten post dla bezpieczeństwa napisałem w edytorze.

 6. witek
  14/01/2011
  Odpowiedz

  Uff. udało się.

  Właśnie odkryłem jeszcze dwie wady. Jak przewijałm stronę to cała mryga na niebiesko (przynajmniej w Operze). Inną jest pewnna niekonsekwencja, jak publikuje komentarze to pojawia sie on na samej górze, zamiast konsekwentnie na samym dole (tam gdzie są najświeższe komentarze).

 7. witek
  14/01/2011
  Odpowiedz

  To może jeszcze trochę co jest na plus w ostatnich zmianach. Podoba mi się nowa ramka Polecamy po prawej! Generalnie więc z eksperymentu coś pozytynego :)

  A tak poza tym to jest jeszcze kilka błedów stylistycznych w tym pluginie disqus, takich jak za długie linie (np. Subskrybuj przez RSS), cześć elementów po angielsku (1 person liked this), oraz złe kolory niektórych elementów (np. Adres Trackback).

 8. Yans
  14/01/2011
  Odpowiedz

  Niewygodne i przekombinowane. Także nie posiadam i nie zamierzam posiadać konta żadnym z powyższych facebooków, twitterów itp., itd.

 9. Yans
  14/01/2011
  Odpowiedz

  Cholera, naprawdę odechciewa się wpisywać jakiekolwiek komentarze :/

 10. Yans
  14/01/2011
  Odpowiedz

  BIG THX !!! Niech Ci Bozia w dzieciach wynagrodzi ;)

 11. witek
  15/01/2011
  Odpowiedz

  Dziękujemy bardzo! :)

 12. abruptum
  16/01/2011
  Odpowiedz

  pozytywnie, dzięki !

 13. witek
  19/01/2011
  Odpowiedz

  Ja tak tylko na zakończenie chciałem dodać, że w zasadzie to powinienem się obrazić. Za to że do disqussa zaimportowaliście stare komentarze, tym samym dzieląc się m.in. moim e-mailem z serwisem disqus, na co za bardzo nigdy nie wyraziłem zgody, a któż wie co oni z tym robią. ;)

  No, ale to nie był powód moich protestów. W każdym bądź razie dzieki za powrót jeszcze raz. Proste rozwiązania są najlepsze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *