komentarzy 8

 1. Anirul
  05/05/2011
  Odpowiedz

  No co Ty, Rose wygląda świetnie. :) Za to Jason mnie rozczarował, wygląda dużo słabiej niż w ‚Grze o tron’. Czyli to jednak magia Khala Drogo tak na mnie działa. ;) A ogólnie mocno tak se, mnie ta zapowiedź nie uspokoiła. Trzymam kciuki, żeby to było lepsze niż np. to nieszczęsne ‚Clash of the Titans’.

  • 05/05/2011
   Odpowiedz

   jesli wyjdzie z tego mocny sredniak to bedzie ok (wiadomo ze do magii oryginalu mu daleko, ale czasy inne) a co do Jasona to rozumiem ze jak facet nie nosi mocnego eyelinera to Cie nie bierze?;)

 2. Cujo
  05/05/2011
  Odpowiedz

  „Magia Khala Drogo” w Grze o tron, jak do tej pory polega wyłącznie na kopulowaniu ;)

  A Conan? Mnie już żaden trailer nie oszuka. Czekam na film.
  Momoa od początku wg. mnie wyglądał świetnie jako Conan. W ludzkiej świadomości Conan powinien już zawsze wyglądać jak Szwarcdegener, a to błąd. Howard opisywał barbarzyńcę, bardziej jako panterę niż jako niedźwiedzia – i tutaj Momoa wpisuje się idealnie. Szkoda tylko, że brak mu będzie „Cymeryjskiego” akcentu, którym tak bezbłędnie władał Ahnold ;)

 3. Anirul
  05/05/2011
  Odpowiedz

  To i jeszcze musi ponuro poburkiwać w niezrozumiałym języku. :)

 4. Anirul
  05/05/2011
  Odpowiedz

  Cujo, on jeszcze patrzy zza tego eyelinera w taki sposób, że ho ho. ;)
  Zgadzam się natomiast, co do wyglądu Conana. Oraz akcentu! :)

 5. Yans
  06/05/2011
  Odpowiedz

  Momoa jako Conan zaskakująco dobrze i faktycznie chyba bliżej do Howardowskiego opisu, za to cała reszta wydaje się Mumio/ClashOfTheTitans-podobna i raczej nie nastraja mnie poytywnie.

 6. 07/05/2011
  Odpowiedz

  Momo jako Conan dobry, rzeczywiście bliżej Howarda. Do perfekcji (czyli zgodności z książką) brakuje jeszcze tylko „prostych czarnych włosów i postrzępionej grzywy przycinanej własnoręcznie sztyletem nad oczami”. Ale, szczerze, kto by chciał takie coś oglądać…?

  Żeby tak jeszcze fabuła i klimat były Howardowskie… Ech.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *