Ścinki #58

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

Snow White and the Huntsman

O dziwnej modzie w Hollywood na nowe interpretacje klasycznych baśni, pisał swego czasu Piotrek. Jedną ze wspomnianych produkcji była „Snow White and the Hunstsman” do której pojawiły się pierwsze promocyjne zdjęcia. Poznajcie Złą Królową (Charlize Theron), Królewnę Snieżkę (Kirsten Stewart), Łowczego (Chris Chemisworth) i Księcia (Sam Clafin).

Hobbit

Wszystkie krasnoludy nareszcie w komplecie:

[większa rozdzielczość dostępna tutaj]

Game of Thrones 2 – nowe wieści obsadowe

W ostatnim tygodniu media donosły o obsadzeniu kluczowych rół postaci drugiego sezonu. Króła Stannisa zagra Stephen Dillane , w byłego przemytnika, Davosa, zwanego „Cebulowym Rycerzem: wcieli się Liam Cunningham. Natomiast kapłanką Melisandrą będzie holenderska aktorka Carice Van Houten .

Walking Dead 2

Na tegorocznym Comic Conie, miała miejsce premiera zwiastuna do drugiego sezonu „Walking Dead” a parę dni wcześniej pojawiła się króciutka zajawka:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=GXluj7S4g3Y

httpvh://www.youtube.com/watch?v=Ff7q8Keb8JU

True Blood

Co prawda najnowszy sezon „True Blood” rozpoczął się kilka tygodni temu, ale z okazji promocji serialu na tegoroczym Comic-Conie, jego twórcy przygotowali zajawkę tego co jeszcze czeka bohaterów w kolejnych odcinkach.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=zvvLacE7lcg

Dexter uderza po raz szósty

Do szóstego sezonu „Dextera” także pojawił się zwiastun:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=RsvGslI_KcM

Nieco propagandy od Mondo

Mondo przygotowało serię plakatów propagadowych w ramach promocji „Kapitana Ameryki”. Ich autorami są Olly Moss, Tyler Stout i Eric Tan.

Dodaj komentarz