Pechowa „Trzynastka”?

Jason Statham, Ray Winstone, Michael Shannon, Mickey Rourke i Alexander Skarsgard w jednym filmie? Toż to spełnienie moich filmowych fantazji! Wszystkich do kupy zebrał Géla Babluani, który postanowił nakręcić jeszcze raz swój słynny (aczkolwiek według mnie nieco przereklamowany) obraz zatytułowany „13 Tzameti”. Oczywiście po angielsku i za amerykańskie pieniądze – bo jak wiadomo w USA czytanie napisów zakłóca prawidłową pracę rąk podczas wcinania popcornu i picia coli.

Młody mężczyzna przejmuje tożsamość zmarłego. Niestety w ten sposób zostaje wciągnięty w podziemny świat pełen przemocy i zabójczego hazardu. (stopklatka.pl)

Tytuł okazal się dla filmu dość pechowy. Obraz miał mieć swoją premierę już ponad rok temu, jednak tzw „różnice artystyczne” co do ostatecznego wyglądu filmu, pomiędzy reżyserem a producentami spowodowały, iz zamiast do kin trafił na półkę. A to dla każdej produkcji jest niemal jak wyrok śmierci. Po sporej przerwie zdecydowano się wydać „13” od razu na dvd…co zazwyczaj oznacza, iż jakość samej produkcji pozostawia wiele do życzenia.

No cóż, przynajmniej popatrzę sobie na fajną obsadę…

Stary zwiastun:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=Y41fFj-P4jI

Nowy zwiastun:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=XSTWI9gexmw

Dodaj komentarz