komentarzy 7

 1. Gammaro
  19/12/2011
  Odpowiedz

  Kolejna część, w której będzie coraz mniej batmana w batmanie…Szkoda

 2. arte
  19/12/2011
  Odpowiedz

  ej, ale to nie jest szczególnie dobry trailer.

 3. Antykolor
  20/12/2011
  Odpowiedz

  Zwiastun ma swój ciężar, nie ma żarcików Alfreda po napisach końcowych jak to było podczas reklamowania poprzedniej części. Naprawdę dużo postaci wychodzi na pierwszy plan. Bane,Batman,Gordon,Kobieta Kot. Aby film utrzymał poziom poprzednich części to każda z postaci będzie musiała mieć rozpisany portret psychologiczny. Do Batmana i Gordona już mamy, ale pewnie ulegną one zmianie. A Nolan to jest w tej chwili najbardziej obiecujący reżyser w USA. Ostatnimi produkcjami wyrobił sobie taką pozycję, że film może trwać nawet ponad 3 godziny. I nikt nie będzie go nakłaniał do skrócenia. I tyle powinien trwać. Uwielbiam postać Batmana i wizja Nolana najbardziej mnie urzekła. Jednak mam nadzieję, że po tym filmie Chris powróci do filmów mniej epickich. Bo mimo ogólnej zajebistości Batmana Początek, Prestiżu, Mrocznego Rycerza i Incepcji. To dalej Memento pozostaje najlepszym filmem w jego dorobku. I po co mu budżet ?

 4. Antykolor
  20/12/2011
  Odpowiedz

  W rozłożeniu procentowym to zwiastun spełnił moje oczekiwania w 60%. Podobnie sprawa się ma z 6 minutowym Prologiem. Najlepszym zwiastunem roku pozostanie dla mnie The Grey.

 5. Koleś
  20/12/2011
  Odpowiedz

  Zwiastun jest ok, ale stadionowe ujęcie za milion dolców jest maksymalnie obciachowe. Grobowy klimat zajawek każe się zastanawiać który z protagonistów dostanie czapę. Gordon jest chyba na 100% stracony. Całkiem przyjemnie się to zapowiada. Bale jakiś taki bardziej zmęczony i postarzały, co w sumie działa na korzyść, ale bardzo podoba mi się też Hathaway. Jakoś zawsze wydawało mi się, że oprócz uśmiechniętej od ucha do ucha niezdarnej dziewczynki, to niewiele jest w stanie zagrać. A tutaj proszę. Nadziei na wielkie wydarzenie filmowe sobie raczej nie robię, ale zapewne będzie to bardzo przyjemna rozrywka.

 6. Bajaos
  20/12/2011
  Odpowiedz

  Jako zwiastun może być.
  Natomiast ja na fil czekam z niecierpliwoscią.
  Bane taki sobie. Mógłby być lepszy. Zobaczymy co film przyniesie.

  A gdzie pre zwiastun do Promoteusza ?? ^_^

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *