Ścinki #64

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale wartych wspomnienia.

The Girl With the Dragon Tattoo

Pojawił się teledysk promujący film w reżyserii samego Finchera. Dostępna jest już także ścieżka dźwiękowa autorstwa Trenta Reznora i Atticusa Rossa składająca się aż z trzech płyt (!) z całkowitym czasem trwania 2 godzin i 54 minut.  (fragmenty tutaj).

httpvh://youtu.be/ljbBayiWglg

Kolejnym etapem promocji filmu jest współpraca kostiumolożki  Triss Summerville z siecią H&M, dla której zaprojektowała kolekcję inspirowaną stylem Lisbeth Salander.

 

Znani jako kultowi Złoczyńcy

Brad Pitt, George Clooney, Ryan Gosling, Gary Oldman i nowa Lisbeth, czyli Rooney Mara to zaledwie część znanych artystów, którzy wzięli udział w sesji dla magazynu The New York Times pod tytułem „A Touch Of Evil”.

 

Abraham Lincoln: Vampire Hunter

Oby film okazał się lepszy, niż pierwsze plakaty go promujące…

 

 Pierwszy plakat do „Prometeusza”

Nadchodzą Święta!

Baśniowe Mondo

Oprócz wypuszczenia serii plakatów inspirowanych komiksami DC Comics , kolejnym ciekawym projektem Mondo będzie kolekcja posterów z klasycznymi baśniami. Pierwszym jest „Roszpunka”, a autorem planowanym sześciu jest Kevin Tong.

 Batman

Wszyscy wiemy, iż Batman lubi pojawiać się z znikąd i równie niepostrzeżenie znikać. Dla Komisarza Gordona to prawdziwe utrapienie..

httpvh://youtu.be/oXoUuKzZPpg

Lockout

Najnowsza produkcja Luca Bessona doczekała się nowego zwiastuna jak i zmiany tytułu. W Stanach film będzie się nazywał „Escape From M.S. One”, a w Europie: „MS One: Maximum Security”.

Blade Runner

Dwa ciekawe fan arty inspirowane kultowym „Łowcą Androidów”. Autorem pierwszego jest Joe Wilson, natomiast drugi stworzył Mateusz Kołek.

 

Expendables 2

Był zwiastun, teraz także oficjalny plakat.

Plakaty Davida O’Daniela

Więcej na stronie artysty.

Dodaj komentarz