Hammer Reaktywacja

ImageShack

Wytwórnia Hammer to już instytucja-legenda, otoczona kultem przez wielu fanów horroru. Jej złoty okres przypadł na lata sześćdziesiąte i siedemdziesiąte ubiegłego wieku, a dzięki owej wytwórni narodziły się legendy takich aktorów jak Christopher Lee czy Peter Cushing. Stanowili oni wizytówkę hammerowej kinematografii.

Ostatni film jaki wyprodukowała wytwórnia został wypuszczony bodajże w 1976 roku. Potem na długo zapanowała martwa cisza, nim Młot gotowy był do ponownego uderzenia w rynek filmów grozy.

Hammer wszedł w dwudziesty pierwszy wiek w iście nowoczesnym stylu – co tam premiery kinowe, czy też wypuszczenie filmu na rynek dvd kiedy można zaatakować przestrzeń internetową i zyskać o wiele większa oglądalność!
Najnowsza produkcja Hammer Films nosi nazwę „Beyond The Rave” i można ją obejrzeć na serwisie MySpace (http://www.myspace.com/beyondtherave) pod postacią dwudziestu pięciominutowych odcinków.

Historia koncentruje się na Edzie, młodym Angliku, który na noc przed wyjazdem do Iraku chce się ten ostatni raz zabawić z grupa przyjaciół. Wyruszają na imprezę w klimatach muzyki rave, nie wiedząc, że organizatorami tego muzycznego zajścia jest grupa spragnionych krwi wampirów .

Dodaj komentarz