TRON Legacy – zwiastun

tron legacy

„Tron” wraca po ponad ćwierć wieku. Czy druga część ma jakąkolwiek szansę, by stać się tak kultową jak film Lisbergera z 1982 r.? Czy może nas choć w połowie tak mocno zaskoczyć efektami specjalnymi? Czy będzie choć w pewnym stopniu równie oryginalna? Na Comic-Conie w San Diego zaprezentowano „testowy” zwiastun „Tron Legacy”, który jest zapowiadany jako przygoda high-tech w cyfrowym świecie. I oczywiście w 3D.
Reżyserem ma być niejaki Joseph Kosinski, który będzie odpowiadał także za remake „Ucieczki Logana”. Dwie jego reklamy możecie zobaczyć TUTAJ.

Sam Flynn (Garrett Hedlund), 27-letni syn Kevin Flynna (Jeff Bridges) bada tajemnicę zniknięcia ojca, przez co sam zostaje wciągnięty do tego samego świata agresywnych programów i gladiatorskich gier, w którym jego rodzic spędził ostatnie 25 lat. Wraz z lojalną powiernicą (znana z serialu „House MD” Olivia Wilde) ojciec i syn wyruszają w podróż przez teraz już dużo bardziej zaawansowany i niebezpieczny cyber-świat. Stawką w tej grze jest życie.

Dodaj komentarz