komentarzy 7

 1. mental
  20/08/2009
  Odpowiedz

  chciałem na ten film zabrać ojca, bo mega lubi Camerona, ale po zobaczeniu tizerka chyba jednak wykręcę się sianem z obietnicy. avatary przypominają zmutowane kucyki polly + elfy po lobotomii (nie wiem, czy się śmiać czy płakać), krajobrazy to nic innego jak intro mocno zaawansowanej technologicznie gierki pokroju crysisa 3 albo far crya 4. w dodatku całość sprawia wrażenie kreskówki. nie podoba mi się to, co widza moje oczy. zbyt dziecinne to jest i sztuczne.

 2. Kubek
  20/08/2009
  Odpowiedz

  A mnie się podoba… Nic na to nie poradzimy, że gry komputerowe coraz bardziej przypominają filmy, jeszcze 3-4 lata i nie będzie można ich odróżnić.
  Wszystko to wygląda na dość spójne i przemyślane, a jak dla mnie to podstawa w dobrym SF. Czekam z niecierpliwością.

 3. pavloniusz
  20/08/2009
  Odpowiedz

  … ciarki mnie przeszły przy oglądaniu zwiastuna, nie mogę się doczekać premiery!

 4. Przez ten hype w sieci prawie wszyscy sobie w główkach wymalowali jakiś niemożliwy do realizacji twór, a Cameron wyżej dupy nie podskoczy. Grawitacja technologii go trzyma. Nie zobaczymy nagle cudu, który sprawi, że będziemy stawiać sobie w domach kapliczki Pana C ;)
  Ja się natomiast zawziąłem i starałem się nie budować w sobie żadnych wydumanych oczekiwań i podoba mi się to co widzę. No, o tyle o ile.
  Ambitne dzieło to to nie będzie. Ot, przyjemne przygodowe kino dla całej szerokości wiekowej.
  Design faktycznie trochę mangowo-disneyowski. Niebieskie humanoidy z buźki mi przypominają lwa Simbę :) A wygląd uzbrojenia i same mechy nieco trącą skośnymi lotami.
  Ale czegośmy tak naprawdę od tego biednego Camerona chcieli? Hardcorowego twardego s-f w stylu Aliena czy Terminatora albo chociaż trochę bardziej lajtowo – Otchłani? Facet po Titanicu już nieco zdziadział i raczej balkonika nie odstawi ;) Nie ma co się łudzić.
  Aż strach pomyśleć, że się chce za Battle Angel Alitę brać. Brrr…

 5. mental
  20/08/2009
  Odpowiedz

  ja tylko chciałbym nanieść poprawkę. nie „kucyki polly”, ale „kucyki pony”. kurde, że też taką gafę walnąłem – przecież jeszcze do niedawna sam się tymi kucami bawiłem…

  a tizerek nadal prezentuje mocno infantylną wizję niestety. czegoś poważniejszego się spodziewałem. czegoś z jajami, a tu brak jaj jest wręcz ostentacyjny.

 6. Wizualnie to jest prześliczne! Pomysły pokazane do tej pory też mi się bardzo podobają. Oj, nie mogę się doczekać. Mam tylko nadzieję, że nie będzie ckliwej nieuzasadnionej końcówki. ;) Ale generalnie — ja jestem miło zaskoczony tym co zobaczyłem.

 7. 22/08/2009
  Odpowiedz

  Wygląda ciekawie, ale jakoś się nie podjarałem teaserem. Niby oryginalny setting, ale o wiele bardziej nakręciłem się na District 9.Troszkę tak za słodko-bajkowo w tym filmiku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *