Muzyczna wampiriada czyli zwiastun i klipy z „Suck”

Wampiryczna komedia muzyczna Roba Stefaniuka doczekała się dwóch klipów, a także (krążącego w sieci od jakiegoś czasu) zwiastuna. Ja co prawda nie trawię musicali z całego serca, ale po obejrzeniu tych krótkich fragmentów chyba zmienię zdanie (lub chociaż zrobię dla „Suck” wyjątek).

Film opowiada o początkującej grupie rockowej ‘The Winners’, której członkowie zrobią wszystko by osiągnąć sukces i nieśmiertelną sławę. Akurat to drugie uda im się uzyskać aż nazbyt dosłownie, gdy złaknieni rozgłosu spotkają na swej drodze pewnego wampira.

„Suck” pochwalić się może ciekawą obsadą. Henry Rollins wystąpi w roli prezentera radiowego, Iggy Pop wcieli się w producenta muzycznego, a Moby będzie wokalistą rockowej grupy ‘Secretaries of Steak’. Natomiast Alice Coopera ujrzymy w roli ponurego barmana prześladującego wokalistę ‘The Winners’. Na dokładkę jest jeszcze Malcom McDowell, który co prawda nie śpiewa, ale jeszcze całkiem nieźle gra. Aktor wcieli się w pogromcę wampirów cierpiącego na lęk przed… ciemnością.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=4mDU9R4ePuM

Tutaj można zapoznać się z nową porcją fotek.

Dodaj komentarz