Ścinki #38

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

Black Swan

Tuż po zwiastunie pojawiła się oficjalna wersja plakatu do najnowszego filmu Darrena Aronofsky’ego.

Skyline

Opublikowano plakat do „Skyline”, którego zwiastun prezentowaliśmy kilka tygodni temu. Krąży też informacja, jakoby Sony miało podać twórców filmu do sądu, ponieważ podczas produkcji bracia Strause pracowali jednocześnie nad efektami do wspieranego przez Sony „Battle: Los Angeles” o podobnej tematyce. Wychodzi na to, że Sony bezpośrednio wspierało konkurencję, szkoda tylko, że prawników wezwało dopiero po ukazaniu się wspomnianego zwiastuna.

Frank Miller i Gucci

Po porażce „Spirit: Duch Miasta” Frank Miller siedział cicho, ale wygląda na to, że powoli stara się powrócić. Czekamy na informacje o „Sin City 2”, a na razie możemy reklamę, jaką Miller przygotował dla firmy Gucci. Występują Evan Rachel Wood i Chis Evans.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=-xKJW9ZfDjs&feature=player_embedded

Plakaty z innego wymiaru

Cała galeria do obejrzenia tutaj.

Walking Dead

Stacja AMC nadal nie wypuściła oficjalnego zwiastuna, więc na pocieszenie klikajcie na obrazek by obejrzeć co nieco nowych fotek.

„Buried” i „The Expendables” z nowymi plakatami

Trzeba przyznać, iz meksykańska wersja plakatu do „Niezniszczalnych” to miły łakoć dla oka. Nie inaczej jest w przypadku postera do „Buried”, choć tutaj można raczej dostać zawrotu głowy od nadmiaru cytatów…

Hołd dla Johna Carpentera

John Carpenter powraca z reżyserskiego niebytu produkcją „The Ward” i miejmy nadzieje, iż wspomniany obraz nie okaże się kolejnym fiaskiem (jak to było w przypadku kilku jego ostatnich prób). Nie da się zaprzeczyć, iż okres świetności tego reżysera przypadł głównie na lata 80 – o czym nie omieszkał także wspomnieć autor poniższej kompilacji.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=by0fsnBcC20

Predator i John McClaine

W Ścinkach nie może oczywiście zabraknąć kolejnej porcji świetnych fanowskich plakatów. W tym wydaniu, „Szklana Pułapka” autorstwa Tima Doyle’a i Predek estetycznie przypominający kultowe t-shirty z grafikami ulubionych metalowych zespołów.

A na koniec kolejne przykłady kompilacji video poświęconych nadużywanym sformułowaniom w filmach. Tym razem, dość wymowne „Nooooooo” i „I could tell you but then I’d have to kill you”.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=VuE_jqYNi3c

httpvh://www.youtube.com/watch?v=lgI2ZQVyrBo

Dodaj komentarz