komentarzy 6

 1. Przemek
  27/08/2010
  Odpowiedz

  Czegoś nie rozumiem. Przecież ten film miał już swoją premierę i można go zobaczyć. Nie mówię ,że w polskim kinie ale można. Więc dlaczego zamiast publikować kolejny zwiastun. Nie pokusić się o recenzje. Dla przykładu film był wyświetlany na festiwalu Era Nowe Horyzonty.

 2. abruptum
  27/08/2010
  Odpowiedz

  …i nie wódź nas na pokuszenie… Przemek

 3. 27/08/2010
  Odpowiedz

  Nie ma was czym wodzić, bo tego chyba na razie nie sposób dorwać drogą „alternatywną”, zresztą nawet jeśli, to naprawdę nie warto. To jest film, który po prostu trzeba zobaczyć w kinie. Napisy początkowe z pulsacyjnymi światłami i basowymi dronami w tle miażdżą na dużym ekranie . Film totalny, oglądanie go na monitorze komputera (nieważne jak dużym) byłoby dla niego krzywdą. Bynajmniej jednak nikomu nie polecam, jeżeli będzie miał gdzieś okazję obejrzeć, to przecież Gaspar Noe, ten pan nie jest normalny, nie jest to twórca, którego filmy bez wahania się poleca każdemu. A „Enter the Void” to w ogóle specyficzny tytuł, z gatunku tych, które się kocha albo nienawidzi, stany pośrednie występują z rzadka.

 4. Cujo
  28/08/2010
  Odpowiedz

  Stany pośrednie występują z rzadka przy postrzeganiu każdego filmu Gaspara. Ja go otaczam kultem i każdemu, polecam jego „Seul contre tous”. Oczywiście do uzyskania tylko drogą „alternatywną” ;)

 5. Miki
  29/08/2010
  Odpowiedz

  Francuski zwiastun zdecydowanie lepszy.

 6. Othello
  31/08/2010
  Odpowiedz

  film jest super… przez pierwsze dwie godziny.
  potem należny wyjść z kina.
  O.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *