komentarzy 5

 1. To jednak zostane przy czekaniu na DVD. Postać Polaka w takim filmie ciągnie do kin, no ale ;) uwielbiam subiektywne opinie i jako nie-fanka A.Jolie ani kina akcji, a ino ciekawska istota – zasugeruję się twoją recenzją. Swoją drogą dobrą.
  pozdrawiam

 2. Alex
  28/08/2010
  Odpowiedz

  Jeśli będą sequele – a jest to prawdopodobne – to będzie to konkurencja bardziej dla Bourne’a.

 3. 28/08/2010
  Odpowiedz

  rzeczowo i obiektywnie, a może jakieś ciekawe rozwiązania formalne/fabularne można znaleźć w tym filmie? czy naprawdę czekać na dvd?

 4. 29/08/2010
  Odpowiedz

  Jeśli chodzi o stronę techniczną, to nie zauważyłem niczego nadzwyczajnego – wszystko jest zrealizowane po prostu dobrze. Fabuła z kolei jest dość prosta i ze względu na swoją konstrukcję dość łatwa do przewidzenia. Dla widzów żądnych niesamowitych zwrotów fabularnych może to stanowić pewną wadę.

 5. Nabi
  29/11/2010
  Odpowiedz

  Ten film rozbawił mnie do łez. Idea pt: „Nikt się nie spodziewa rosyjskich szpiegów” (parafrazując Monty Pytona) jest tu mocno przegięta, a co do Angeliny… fanką nie jestem, tak jak nie jestem miłośniczką takiego kina akcji, a jedyne co udowodniła w tym filmie to to, że jest piękna, nawet jak wokół świszczą kule i załatwia jedną ręką całą brygadę wrogów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *