Hanna

Pojawił się wyczekiwany zwiastun najnowszego filmu Joe Wrighta („Duma i uprzedzenie”, „Solista”, no i przede wszystkim „Pokuta”), w którym zobaczymy Saoirse Ronan, Erica Bana, Cate Blanchett i Nielsa Arestrupa („Prorok”). Saoirse gra w nim czternastolatkę, którą w śniegach Finlandii ojciec wychowuje na nie lada zabójczynię. Z czasem na światło dzienne wychodzą jeszcze dziwniejsze tajemnice.

Hanna to nastolatka o sile, wytrzymałości i sprycie prawdziwego zabójcy. Tak wychował ją ojciec (Eric Bana), były agent CIA, trenując ją w dziczy Finlandii. W jej życiu nadchodzi jednak punkt zwrotny, gdy tata wysyła ją z misją w świat. Dziewczyna stara się przemknąć niepostrzeżenie przez Europę, unikając agentów wysłanych za nią przez niebezpieczną tajna agentkę (Cate Blanchett). Gdy Hanna zbliża się do celu, zaczyna jednak odkrywać sekrety o samej sobie, które wywrócą jej świat do góry nogami.

Zobaczcie zwiastun, bo powyższe brzmi… dziwnie, natomiast wygląda to naprawdę interesująco. Dodam, że za muzykę do filmu odpowiadają sami The Chemical Brothers (zgodnie z najnowszą modą, aby soundtracki robiły gwiazdy muzyki nie filmowej, ale, że się tak wyrażę, rozrywkowej).

httpvh://www.youtube.com/watch?v=dh433n9E00Y

[za Slashfilm]

Dodaj komentarz