komentarzy 11

 1. Rafał
  13/01/2011
  Odpowiedz

  Boże, co to za syf….

 2. witek
  20/01/2011
  Odpowiedz

  O matko. Śmiałem się przez cały trailer. Nieporadna kiczowata kopia tworów zza oceanu, w których te tematy były już wałkowane 10 lat temu w conajmniej 5 filmach.

 3. rybb
  21/01/2011
  Odpowiedz

  smutne jest to że ten szajs zarobi i trafi do swojego targetu, ktorego akurat u nas w kraju nie brakuje:/

 4. Marcin
  02/02/2011
  Odpowiedz

  WHY-THE-HATE ! :<

 5. bbb
  14/02/2011
  Odpowiedz

  Ale to pierwszy chyba polski film zbudowany z ekspresji nowego, i jeszcze wątłego polskiego pokolenia Web 2.0. W dodatku podszytego odrobiną THC i wyobraźni.

 6. Vesper
  27/02/2011
  Odpowiedz

  Hmmm, może po prostu twórcy filmu mieli bardzo traumatyczne przeżycia w jakimś onetowym czy interiowym czatroomie i musieli odreagować ;-)

 7. Przeciw Hipokryzji
  23/08/2011
  Odpowiedz

  http://www.youtube.com/watch?v=SX1dNK9ihyw&feature=fvst

  To jest muzyka emo ,a nie to co w filmie pokazali ,film tylko pokazuje stereotyp ,jest zrobiony i dostosowany to dziewczynek którym wydaje sie że emo to Justin Bieber i że emo to chodzące smutki które się tną ,a to zwykły stereotyp ,których jest coraz więcej ,niestety…

 8. Anna
  18/08/2012
  Odpowiedz

  Chciałam tylko powiedzieć, że Sala samobójców wcale nie jest kopią Chatroom’a ponieważ twórcy Sali rozpoczęli pracę nad filmem wcześniej niż w Chatroomie. (My rozpoczęliśmy 14 listopada 2009, a twórcy Chatroomu na początku 2010 roku.) To że na plakacie Chatroomu pisze iż jest światową odpowiedzią na naszą polską Salę Samobójców, świadczy tylko o naszym opóźnieniu w emitowaniu filmu w kinach. Każdy ma swój gust filmowy i mnie np. podoba się Sala Samobójców, a innym nie. Wdg mnie Sala jest jedynym polskim filmem, który mną wstrząsnął i pokazał jak młodzież potrafi swoją wredotą zniszczyć swojego rówieśnika.

 9. ewa
  19/11/2012
  Odpowiedz

  Obejrzałam ten film zupełnie przez przez przypadek./jak widać po kilku mcach od premiery/.Chciałam napisać bardzo wiele na temat filmu ale wiem że zbyt długich tekstów młodzież w większości nie chce czytać.Powiem krótko , dla mnie ten film był świetną lekcją wychowawczą i psychologiczną.Powinien go obejrzeć KAŻDY DOROSŁY CZŁOWIEK A ZWŁASZCZA RODZIC DORASTAJAĄEGO DZIECKA, NAUCZYCIEL,PEDAGOG, KATECHETA, POLICJANT , LEKARZ ITD..Nie jest to jednak film dla każdego młodego człowieka .Dojrzałość ludzka kształtuje się przez wiele lat , niektórzy do końca życia są niedojrzali emocjonalnie. Film pokazuje ,że tragedie ludzkie zdażają się zarówno w domu pełnym luksusów , jak i w ponurym blokowisku,wszystko zależy od okoliczności ,wrażliwości,wychowania i otaczającego świata .Dominik, Sylwia to tak samo nieszczęśliwi ludzie, szukający recepty na życie lub …śmierć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *