Ścinki #46

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

Dracula

Czyli kolejne fantastyczne plakaty od Mondo. Tym razem „Dracula” – w sam raz na 80. rocznicę premiery słynnego filmu Toda Browninga. Autorami tych posterów są Vania Zouravliov i Aaron Horkey.

Krótka historia product placementu

httpvh://www.youtube.com/watch?v=wACBAu9coUU

Zestawienie ofiar Dextera Morgana

51

„51” (nie mylić z „Area 51” Orena Peli, autora „Paranormal Activity”) to niezależny horror Jasona Connery’ego z Brucem Boxleitnerem („Tron”). Z powodu nacisków politycznych wojsko zezwala dwóm znanym reporterom na wstęp do słynnej bazy w Strefie 51. Jej „stali rezydenci” wykorzystują sytuację. Oto plakat do tego filmu:

Source Code & Mute

Lloyd Stas, którego plakaty do filmów Edgara Wrighta prezentowaliśmy w poprzednich Ścinkach, jest też najwyraźniej fanem talentu Duncana Jones’a. Można powiedzieć, że kupuje go w ciemno, bo tym razem przygotował swoje projekty posterów do dwóch filmów, z których premiera jednego niedługo („Source Code„), natomiast co do drugiego, ciągle nie wiadomo, czy w ogóle powstanie (bardzo byśmy chcieli, bo „Mute” zapowiadany jest jako hołd dla „Blade Runnera”).

Top10 2010 wg Sama Smitha

Sam Smith to amerykański designer i perkusista. Na swoim blogu stworzył nietypowe, filmowe podsumowanie 2010 roku, tworząc do każdego z wybranych filmów nowy, autorski plakat.

Captain America: The First Avenger

Pojawiła się oficjalna fotka Chrisa Evansa w pełnym kostiumie. Co wy na to?

Sherlock Holmes 2

Pojawiło się również nowe zdjęcie do drugiej części „Sherlocka Holmesa”:

Gwiezdne Wojny na Blu-ray

George Lucas po raz kolejny wyciąga kasę za to samo. We wrześniu „Gwiezdne Wojny” pojawią się na Blu-ray. Po raz pierwszy wszystkie sześć części zostanie wydane razem. Będzie to kosztować 140 dolarów. Już teraz można zamówić to wydanie w przedsprzedaży na Amazonie za jedyne 89,99$.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=JLltQkcHZys

Incepcja też na Blu-ray

httpvh://www.youtube.com/watch?v=uPxlwAAX88U

Umarł „Obcy”, niech żyje „Prometeusz”!

Wygląda na to, że projekt prequela „Obcego” pod kierownictwem Ridleya Scotta został… skasowany. Jednak dobrze się stało – zamiast kolejnej odtwórczej historii, otrzymamy inny film, oparty na dotychczas opracowanym scenariuszu. „Prometeusz” w swojej obsadzie zachowa Noomi Rapace (która miała odgrywać główną rolę w prequelu), mówi się również o drugiej roli żeńskiej, na którą ząbki ostrzą sobie Charlize Theron i Angelina Jolie.

Nowe plakaty do „Sucker Punch”

Premiera „Sucker Punch” zbliża się wielkimi krokami, toteż spodziewać się możemy istnego wysypu nowych materiałów promocyjnych. Na dobry początek dwa plakaty:

„Mortal Kombat” jednak nie trafi na ekrany kin

Pamiętacie krótki klip, który miał stać się zarzewiem dla powstania nowego, bardziej brutalnego filmu z cyklu „Mortal Kombat”? Niestety, film ten prawdopodobnie nigdy nie powstanie. Zamiast tego Warner zapowiedział stworzenie 10 odcinkowego serialu internetowego. Podobno zdjęcia już rozpoczęto. Miejmy nadzieję, że efekt będzie lepszy niż w przypadku „Mortal Kombat: Conquest„…

Nowy, ale staroszkolny plakat „Hobo With a Shotgun”

Dodaj komentarz