„Agnozja” – polski zwiastun


O „Agnozji” wspominaliśmy na łamach Opium parę miesięcy temu. Okazuje się, że film doczekał się polskiej dystrybucji i 19 sierpnia będzie można obejrzeć go w kinach. Jeśli więc lubicie niepokojące klimaty prosto z Hiszpanii,  to myślę, iż warto wybrać się na „Agnozję”. Dla tych, którzy potrzebują dodatkowej zachęty, do obejrzenia jest polski zwiastun w rozwinięciu wpisu.

Wyobraź sobie, że nie możesz ufać swoim zmysłom. Komu uwierzysz? Kogo pokochasz?

Istnieje świat, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje. Dźwięki, obrazy i smaki są jedynie iluzją. To jej świat. Joana cierpi na agnozję. Nie potrafi odróżnić prawdy od misternie zaplanowanej manipulacji. Jej zmysły stają się jej największym wrogiem. Jako jedyna osoba znająca wartą fortunę tajemnicę pada ofiarą cynicznej gry. Miłość, która miała chronić ją przed światem, stanie się jej więzieniem. Obezwładniająca siła pożądania, która połączy Joanę, Vicenta i Carlesa w miłosnym trójkącie, zmieni ich życie na zawsze.
Najnowszy film producentów „Labiryntu Fauna” i „Sierocińca” otwiera przed widzami nowy wymiar postrzegania rzeczywistości. Największy oszust – ludzki umysł, doprowadzi kochanków na skraj zupełnego zatracenia. [opis dystrybutora]

httpvh://www.youtube.com/watch?v=thdYQHtQg_k


Dodaj komentarz