Od zera do bohatera – nowy zwiastun „Captain America: the First Avenger”

W przeciwienstwie do filmowych produkcji DC Comics, Marvel wynalazl złoty środek na to by jednocześnie zadowolić widownię i zjednać krytyków (jak i przy okazji zarobić sporo gotówki). Latem do kin wchodzi historia kolejnego sztandarowego herosa tego komiksowego giganta, Kapitana Ameryki. Czy dzielny Kapitan dołączy do grona popularnych (i finansowo opłacalnych) kolegów po fachu (Iron Man i Thor) czy może jednak polegnie z kretesem jak choćby Hulk? Bez względu na wynik, Steve Rogers nie da o sobie zapomnieć tak łatwo (Hulk niestety też), ponieważ w 2012 roku pojawi się ponownie na ekranie jako jedem z „The Avengers” Joss Whedona.

Najnowszy zwiastun wygląda naprawdę zachęcająco i od razu widać iż  jego twórcy reklamują film jako kino rozrywkowe przez duże R (czepnę się tylko „wymoczkowatego” wyglądu Rogersa przed przemianą -może był wątły ale czy aż tak mocno mikrusowaty?!). Jednak mój stosunek do dzieł Joe Johnstona jest dość nieufny, tak więc i tym razem pozostanę sceptyczna. Seans kinowy pokaże ile tak naprawdę warte będą przygody najsławniejszego komiksowwego Amerykanina.

Polska premiera: 22 lipiec 2011

Swoją drogą, dlaczego w oficjalnym zwastunie nie pokuszono się o wykorzystanie poniższego podkładu? Idealne dopełnienie całości :-)

httpvh://www.youtube.com/watch?v=vq8OoPdiiVc

[via The Playlist]

Dodaj komentarz