komentarzy 8

 1. 28/06/2011
  Odpowiedz

  Straszny jest ten klip. Rozdrażnił mnie prawie tak mocno, jak akcja ‚Sprawdź czy musisz zostać w domu’. ;)

 2. othello
  29/06/2011
  Odpowiedz

  może i klip słaby ale to chyba najlepsza odsłona transformersów.
  tylko mnie źle nie zrozumcie to nadal nie jest dobry film ;)
  ale lepszy niż poprzednie. co niby nie jest trudne ale…
  O.

 3. Madog
  04/07/2011
  Odpowiedz

  Oj, autor tekstu chyba poczuł się urażony klipem który jakoś go dotknął personalnie. Klip jest prześmiewczy, z przymróżeniem oka – traktowanie go poważnie jest „przewrażliwieniem” według mojej skromnej osoby. Jak się naśmiewa z nieitelektualnych produkcji w kuluarach ąę, to jest ok, ale jak już w drugą stronę – to ciemnota, leki i inne epitety.

  1. Opera była głównym źródłem rozrywki w XVIII/XIX wieku bodaj (nie pamiętam okresu jej upowszechnienia u zwykłego ludu). W tym wieku jest kino. Porównać można, leków odstawiać nie trzeba, spinać podobnie.

  2. Klip z melodyjką z kreskówki prześmiewa ludzi którzy oglądają alternatywne kino. Na poważnie potraktują to tylko snoby, którzy poczują się dotknięci. A kto dalej nie ma dystansu do siebie, ten na poważnie się teraz spieni :)

  3. Dzieci?

  4. Snob

  5. Prawda

  Naprawdę… klip, który w jednym ciągu posiada napisy promujące: „Explosions (…) Peaople looking up” został tutaj potraktowany jak naukowa rozprawka o kulturze współczesnej. Jest to chyba pierwszy news jaki przeczytałem na Opium, który zapewne równie mnie dotknął jak D’moona Trailer (jestem pół snobem, pół komercuchem – obraziliście moją część komercyjną).

 4. 04/07/2011
  Odpowiedz

  Tak, poczułem się dotknięty. Ja, który uwielbiam głupiutkie „Aniołki Charliego”, tandeciarskie „Stargate SG1” i tonę innych tytułów, które ciężko uznać za ambitne.
  Taki ze mnie snob!:)

 5. Madog
  04/07/2011
  Odpowiedz

  No to skąd taki poważny ton tego newsa? Dajże spokój. Opium mam właśnie za fajny mix ambitnych produkcji z pierdolnięciem. A tutaj taki kwiatek. To tak jakby krytykować fakt, że każdy przedmiot wygląda lepiej na tle wybuchów. Zły dzień?

 6. 04/07/2011
  Odpowiedz

  Po prostu jestem uczulony na bayowskie Transformery, a jeszcze bardziej na słabe manipulacje;)

 7. Madog
  04/07/2011
  Odpowiedz

  Manipulacje? Przecie to nie Cialdini/Zimbardo. Zmanipulować może co najwyżej mało rozgarnięty kamień.

  Ja bym na Twoim miejsciu, przymróżył oko i trochę „uweselił” ten wpis, bo tak jakby szukać Freuda w DukeNukem 3D. Da się, ale po co? :)

  Ale Twoja wola :) Ja mam nadzieję, że wreszcie przestanie padać. Jest do wafla, lato przecież.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *