komentarzy 5

 1. Bajaos
  28/07/2014
  Odpowiedz

  Własciwie cieżko zepsuć ten film z taką obsadą ale…..strach jest.

  Ja oczekuje raczej tylko dobrego klimatu post apokaliptycznego i dobrych poscigów po pystynii. Niby nie wiele ale jak zepsuli AvP to i Maxa moga skiepścić (te modelki po co ??). Na plsus to to że już wizualnie jest OK….

  Ja licze na ten film…..

 2. Marcin
  28/07/2014
  Odpowiedz

  Obawiam się efekciarskiej papki.

 3. 28/07/2014
  Odpowiedz

  Ja pierwszy raz obejrzałam wszystkie Mad Maxy w całości dopiero niedawno, więc u mnie nie ma nostalgii, którą można by zepsuć :)
  Kupili mnie tym, że nawiązują estetycznie do dwójki, która podobała mi się najbardziej, aczkolwiek jest trochę mniej cheesy i więcej wybuchów, przynajmniej na trailerze. Jestem dobrej myśli :)

 4. eshtool
  29/07/2014
  Odpowiedz

  Jeśli chodzi o trailer to wygląda na zwykły hamburger. Ale już kilka razy mi się zdarzyło, że beznadziejny tarailer zapowiadał przyzwoity film. Aktorzy z tego co widać przesłodzeni do wyrzygania ale to niestety norma w hollywood. Tak czy tak spróbuję obejrzeć. Mam nadzieje, że film nie ograniczy się do (pseudo efektownych) wybuchów i pościgów.

 5. finger
  19/12/2014
  Odpowiedz

  Jak oglądam ten zwiastun, to aż ciary idą mi po plecach !!! Mam też ogromną nadzieję, że twórcy nie spartolą tego klasyka i wyjdzie z tego epickie dzieło. Czekam z niecierpliwością :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *