„Punisher:War Zone” – nowe zdjęcia i klipy

Image Hosted by ImageShack.us

Frank Castle po raz kolejny szturmuje filmowy ekran i mam nadzieję, iż w jego przypadku przysłowie 'do trzech razy sztuka’ przyniesie mu szczęście a także, lub przede wszystkim, właściwy odbiór i upragnione uznanie widowni.

Strzałem w dziesiątkę na pewno jest wybór obsadowy – choć widziałam tylko zwiastuny i klipy promujące film, to uważam iż Ray Stevenson fizycznie sprawdza się w tej roli lepiej niż jego poprzednicy: Dolph Lundgren i Thomas Jane.

Nowy „Punisher” ma być mroczniejszy, zdecydowanie brutalniejszy i bardziej bezkompromisowy niż poprzednie adaptacje, a najbardziej zaskakujący w tym wszystkim jest fakt iż został wyreżyserowany przez kobietę… a podobno to takie 'delikatne’ i 'kruche’ stworzenia… ale nie kiedy mamy do czynienia z byłą mistrzynią Kickboxingu, Lexi Alexander.

Tutaj możecie zobaczyć 15 świeżych fotosów promujących „Punisher:War Zone”, a poniżej zapraszam do obejrzenia dwóch klipów , pierwszy daje mały przedsmak tego z jakim złoczyńca będzie się zmagał nasz Mściciel, drugi rzuca nieco więcej światła na to kim jest Frank Castle.

Dodaj komentarz