Guillermo del Toro przedstawia nowy gatunek

ImageShack

Serwis BloodyDisgusting zamieścił pierwsze fotosy promocyjne z filmu, który z kilku powodów wydaje się być niezwykle intrygujący. Po pierwsze: producentem obrazu jest Guillermo del Toro – miłośnik wszystkiego co dziwaczne. Po drugie: reżyseruje Vincenzo Natali – człowiek odpowiedzialny za pierwszy „Cube”. No i po trzecie: aktorzy w obsadzie – Adrien Brody i Sarah Polley – do fanów szablonowych i zwyczajnych produkcji raczej nie należą.

Fabuła „Splice” koncentruje się na dwójce bezkompromisowych naukowców, którzy nie bacząc na granice moralne ani prawne przeprowadzają eksperyment polegający na połączeniu zwierzęcego DNA z ludzkim. Próba okazuje się pomyślna i na świat przychodzi dziwaczna hybryda, której dumni 'rodzice’ nadają imię Dren. Między istotą i jej twórcami rodzi się więź, która wkrótce potem okazuje się fatalna w skutkach, żeby nie powiedzieć…zabójcza. Fabuła tak jakby znajoma, prawda? Ufam jednak iż taka ekipa stworzy coś zdecydowanie lepszego niż twórcy serii „Gatunek”.

Wygląd Dren jest naprawdę fantastyczny, prosta koncepcja bez zbędnego przekombinowania, przez co łatwo zapadająca w pamięć. Zresztą oceńcie sami:

Dzięki serwisowi Screen Rant możecie się przyjrzeć ewolucji Dren bliżej…ekhem, o wiele bliżej:

Amerykańska premiera „Splice” planowana jest na wrzesień 2009.

Dodaj komentarz