komentarzy 6

 1. D-mooN
  31/03/2009
  Odpowiedz

  Może to sprawa afrykańskiego krajobrazu, może po prostu kolorystyki – w każdym razie wygląda to świeżo (jak na opowiastkę o zombie:) ). Mam tylko nadzieję, że obędzie się bez zbędnych, niezbyt odkrywczych, prób wplecenia jakiegoś komentarza polityczno-socjologicznego…

 2. Glut
  01/04/2009
  Odpowiedz

  Trailer serwuje zajebiste widoczki, z drugiej strony – jest kiepsko zmontowany. Jakiś taki pozbawiony rytmu, nie wiem. Ale na sam film czekam, Zombie w takich klimatach to w sumie coś nowego.

 3. Stark
  01/04/2009
  Odpowiedz

  Zwiastun sam w sobie jest faktycznie trochę za długi, przez co być może brakuje mu nieco dynamiki czy rytmu o którym piszesz. Z drugiej strony kilka ujęć, klimacik, sceneria i moja słabość do zombie powodują, że na myśl o „The Dead” bardzo obficie pocę się z podniecenia :)

 4. Anirul
  02/04/2009
  Odpowiedz

  Ja, podobnie jak D’mooN, obawiam się, że dołożą tam jakiś polityczny komentarz. A jakoś nie sądzę, żeby ten film mógł to udźwignąć z wdziękiem. Z całym szacunkiem dla widoków i pomysłu – to chyba nie ma być głęboki film. :)

 5. 02/04/2009
  Odpowiedz

  No to obawiasz się, że dołożą komentarz, czy przypuszczasz, że to nie ma być głęboki film? :) Bo to w sumie sprzeczne.

 6. Anirul
  02/04/2009
  Odpowiedz

  Komentarz komentarzowi nierówny. Nie każdy musi od razu pogłębić film. Nie widzę sprzeczności. Może zrozumiesz, o co mi chodzi, jeśli ujmę to tak: obawiam się, że dorzucą jakiś banalny komentarz polityczny, który w takim, raczej płytkim filmie, zabrzmi śmiesznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *