komentarzy 5

 1. Cujo
  17/03/2010
  Odpowiedz

  Czekam już na ten film od dawna. Kiedy po raz pierwszy zobaczyłem „Nieodwracalne”, nie zrobił na mnie Noe dobrego wrażenia, ale po obejrzeniu jego wcześniejszego filmu „Sam przeciw wszystkim”, uznałem go za jednego z najbardziej interesujących obecnie reżyserów. Potem wróciłem do „Nieodwracalne”, spojrzałem na ten film zupełnie innym okiem i pokochałem go.
  Filmy Gaspara są gęste jak smoła.

  • 18/03/2010
   Odpowiedz

   Ja też czekam od dawna.”Nieodwracalne” nie widziałam, chyba z powodu tej całej wrzawy wokół filmu mimo iż Cassela i jego żonę ubóstwiam. Co do „Into the Void”, to pomimo mojej zerowej ekscytacji 3D fajnie by było zobaczyć ten film w tym wymiarze (te psychodeliczno-hipnotyczne wizje!)

 2. Cujo
  19/03/2010
  Odpowiedz

  Melagnea, obejrzyj najpierw „Sam przeciw wszystkim” (w naszym kraju tylko divx Ci pozostaje), potem „Nieodwracalne”. Wówczas z całą pewnością będziesz wiedzieć czy NAPRAWDĘ czekasz na „Enter the void” ;) Sporo w życiu wykręconych i ciężkich reżyserów oglądałem, ale nie zbliżają się oni na milę do Noe’go.

 3. m
  01/04/2010
  Odpowiedz

  @Melagnea
  Zakładam, że film widziałaś w UK? Grają to gdzieś w Londynie?

  • 03/04/2010
   Odpowiedz

   ale ja nigdzie nie napisałam ze film widziałam :) tylko tak sobie gdybałam z tym 3D. Na razie nie ma oficjalnej daty premiery dla UK (wiadomo jedynie ze we Francji film zadebiutuje 5 maja)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *