Ścinki #22

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

Pierwsze 5 minut „Exit Through The Gift Shop”

W ramach promocji udostępniono pierwsze 5 minut dokumentu o partyzantach street-artu, wyreżyserowanego przez czołowego przedstawiciela tego nurtu – Banksiego.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=a0b90YppquE

„Centurion” – nowe zdjęcia

Pojawiło się kilka zdjęć z „Centuriona” Neila Marshalla głównie prezentujących Olgę Kurylenko, wcielająca się w bezwzględną piktyjską wojowniczkę, nie pałającą zbytnią sympatią do rzymskich legionistów.

Ilustracje koncepcyjne do „Starcia Tytanów”

Po kliknięciu na Meduzę zapoznać się można z interesującymi ilustracjami koncepcyjnymi (m.in kilkoma wczesnymi wariacjami na temat wyglądu Krakena) do „Starcia Tytanów”.

„Prince of Persia” – nowe plakaty

Trzecia część przygód Riddicka

Dawid Twohy i Vin Diesel ponownie łączą siły by przedstawić widzom kolejny rozdział przygód intergalaktycznego awanturnika. Diesel na swojej facebookowej stronie opublikował pierwszy szkic koncepcyjny do nowego filmu. Ilustracja nosi nazwę „The Furian… Left for Dead”.

„Koszmar z Ulicy Wiązów” – nowy plakat i zwiastun

Brytyjski plakat do rimejku kultowego horroru. Choć jest prosty to jednak dość efektowny. Nowy zwiastun też jest niczego sobie.

„The Resident” – 'nieoficjalny’ zwiastun

Do sieci wyciekł zwiastun horroru z legendarnej wytworni Hammer, pod tytułem „The Resident” w którym to bogu winna Hillary Swank jest prześladowana przez swojego psychopatycznego najemcę (Jeffrey Dean Morgan).

httpvh://www.youtube.com/watch?v=IzUilMgEOQw

„The Losers” z rozszerzoną zapowiedzią

A propos Jeffrey’a Dean Morgana to do filmowej adaptacji komiksu „The Losers” pojawił się tak tzw. sizzle reel czyli dłuższy niż zwykle zwiastun.

Latem czeka nas testosteronowy pojedynek między „A-Team”, „The Expendables” i „The Losers”. Oby tytuł tego ostatniego nie okazał się dla filmu proroczy.

Iron Man by Strong Stuff

Strong Stuff to pseudonim Toma Whalena – artysty którego plakaty często zamieszczam na facebookowej stronie Opium. Gorąco polecam jego galerię, a na zachętę jego wizja Iron Mana:

I ty możesz być Wolverinem!

Jeśli posiadasz motor. Firma Universal Designs projektuje ubrania i gadżety dla motocyklistów czerpiąc inspiracje ze świata filmu. Ich pierwszym projektem był strój inspirowany filmem „The Dark Knight”. Obecnie w przygotowaniu jest ten należący do Wolverine’a z drugiej części „X-Men”. A już niedługo UD wypuści kombinezony inspirowane „Tron Legacy” i „Batman Begins”.

Plakaty Mondo

Firma Mondo , która zazwyczaj produkuje fajowskie t-shirty, dla odmiany wypuściła dwa ciekawe plakaty. Pierwszy do filmu Wernera Herzoga „Bad Lieutenant” a drugi do „The Lost World”.

Jak sobie radzić z infekcją Zombie ?

Elder Sign

A na koniec coś dla fanów Cthulhu:

httpvh://www.youtube.com/watch?v=BWT07iRvI9M

Dodaj komentarz