Pierwszy zwiastun „Thora”!

Świeżo po debiucie na targach Comic-Con w San Diego, w sieci pojawił się dzisiaj pięciominutowy materiał wideo z „Thora” Kennetha Branagh – do obejrzenia oczywiście w rozwinięciu wpisu.

I choć nigdy nie byłam fanką tej komiksowej historii to z pewnością obejrzę „Thora” dla samej obsady. Chris Hemsworth na pierwszy rzut oka prezentuje się dość wiarygodnie (i bez wątpienia atrakcyjnie) w roli, zmuszonego do życia pośród śmiertelników, boga wojny. Anthony Hopkins – nawet jeśli grałby taboret, to oglądanie go byłoby dla mnie czystą przyjemnością. Tadanobu Asano darzę filmową sympatią od dawna, więc jestem bardzo ciekawa jak sobie poradzi w swoim wysokobudżetowym debiucie za oceanem. Tom Hiddleston, czyli filmowy Loki, to enigma ale liczę, iż jak na aktora z Wysp przystało, jego kreacja z pewnością nie będzie przeciętna ani nijaka. Natomiast co do pań, to cieszy mnie powrót na ekran dawno niewidzianej Rene Russo – w roli matki głównego bohatera – bogini Frigg.

Jeśli tylko historia wyreżyserowana przez „speca od Szekspira” okaże się wciągająca i emocjonująca, a bohaterowie nie będą papierowi to przełknę nawet ten cały dizajn rodem z „Flasha Gordona”.

Dodaj komentarz