Ścinki #52

Czyli zbiór rzeczy mniej ważnych, ale również wartych wspomnienia.

Hobbit

Ruszyła produkcja Hobbita. Na swojej stronie w serwisie facebook Peter Jackson zaprezentował pierwszego video-bloga z planu.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=A2m2x8qJcGQ

X-Men:First Class

Prezentowaliśmy już plakaty do „X-Men:First Class” w stylu retro. W tym klimacie powstała także sekwencja z napisami początkowymi, jednak nie jest to produkcja oficjalna, ale fanowska, ewidentnie inspirowana pracami Saula Bassa.

X-Men: First Class Title Sequence from Joe D! on Vimeo.

Mondo i Wes Craven

Tradycyjnie już coś od Mondo. Tym razem plakaty do dwóch filmów Wesa Cravena.

Panyee FC

Wyjątkowo wzruszająca i świetnie zrealizowana historia drużyny Panyee FC. Zdecydowanie nie tylko dla fanów piłki nożnej!

httpvh://www.youtube.com/watch?v=jU4oA3kkAWU

Tak, ten krótkometrażowy film to reklama przygotowana przez Leo Burnett & Arc Worldwide dla tajskiego banku TMB. Na usta ciśnie się: „Ciekawe, kiedy film”.

Rise of the Planet of the Apes

Oto zwiastun „Buntu małp”. Rolę główną w tym prequelu gra James Franco.

Amerykańscy bogowie

Poszła fama, że HBO prowadzi rozmowy z firmą Toma Hanksa Playtone na temat ekranizacji „Amerykańskich bogów” Neila Gaimana. Projekt przedstawił podobno operator Robert Richardson, laureat Oscara za „JFK” i „Aviatora”. Czekamy w napięciu.

Cowboys & Aliens

Pojawił się kinowy zwiastun „Cowboys & Aliens” Jona Favreau. Pierwszą wersję zapowiedzi prezentowaliśmy w listopadzie, a ta niewiele się od niej różni. W rolach głównych Daniel Craig, Sam Rockwell, Harrison Ford i Olivia Wilde.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=eJixNxFxhT4

Dodaj komentarz