Kowboje i kosmici


Kosmici znowu atakują, ale tym razem ich celem jest… Dziki Zachód. Bohater „Cowboys & Aliens” (na podstawie komiksu o tym samym tytule) pewnego dnia budzi się na pustyni niczego nie pamiętając. Trafia do miasteczka o dramatycznej nazwie Absolution, które niedługo potem nawiedzają obcy. Jake zbiera ekipę, by zawalczyć z kosmitami.

Główną rolę, jak widzicie powyżej, gra Daniel Craig, a reżyseruje Jon Favreau (seria Iron Man). To jednak nie wszystkie znane nazwiska związane z tym filmem. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Sama Rockwella i Harrisona Forda, a także Olivię Wilde (Trzynastka z House’a i Quorra w wyczekiwanym, nowym „Tronie”), Clancy’ego Browna (może nie kojarzycie nazwiska, ale każdy go zna głównie z roli strażnika w „Skazanych na Shawshank”) i mojego ulubieńca Paula Dano („Mała Miss”, „Aż poleje się krew”, „Dobre serce”).

Dokładniejszy opis fabuły przedstawialiśmy kilka miesięcy temu wraz z opisami innych produkcji o najazdach obcych, m.in. „Skyline” i „Battle: Los Angeles„.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=ZBKU9WU_wLo

[via Firstshowing]


Dodaj komentarz