komentarze 4

 1. Jazz
  16/07/2011
  Odpowiedz

  Wkurza, że wszystko teraz w 3D robią. Dochodzi do takich sytuacji, że nie ma w kinie innego seansu danego filmu jak w 3D. A te okulary denerwują to raz, dwa, że to wcale fajnie nie wygląda. Oczy bolą, ciężko się przyzwyczaić. I film 3D drogo kosztuje to trzy.

  A film zapowiada się ciekawie, jak będzie możliwość zobaczenia w tradycyjnym obrazie 2D to z chęcią oglądnę.

 2. 18/07/2011
  Odpowiedz

  Mimo wszystko przejść nad tym do porządku dziennego cholernie trudno. Nie ma Scorsese w tym całym projekcie i tu nie chodzi o fucki rzucane w twarz, ale w ogóle o pomysł na sprzedanie własnego dzieła – oczywiście 3D, oczywiście Thanksgiving. No i to kino familijne pełną gębą – nie odmawiam sensu, ale nie widać w Hugo nic wyjątkowego, innowacyjnego, jakichś wartości dodanych, wyraźnych podpisów twórcy/twórców.

 3. mni
  20/07/2011
  Odpowiedz

  Postać grana przez Cohena przypomina do złudzenia oficera Crabtree granego przez Arthura Bostroma w serialu Allo Allo! Ale ubaw – podobieństwo jest prawie 100% -towe! Jestem też ciekaw jak zagra Chloe Moretz – przedstawicielka bardzo młodego hollywoodzkiego pokolenia! Martin Scorsese i kino familijne – coś mi tu nie gra ale zobaczymy co z tego wyjdzie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *