Zwiastun „The Pirates! Band of Misfits” udowadnia, że Jack Sparrow powinien odejść na emeryturę

Na polu animacji poklatkowej Aardman zajmuje pozycję zbliżoną do tej, jaką zdobył Pixar w sferze animacji komputerowej. Dlatego też, kiedy pojawia się nowy film produkowany przez to brytyjskie studio należy spodziewać się rzeczy bardzo dobrej, jeśli nawet nie znakomitej.

„The Pirates! Ban of Misfits” to adaptacja „The Pirates! In an Adventure With Scientists” – pierwszej z serii książek autorstwa Gideona Defoe. Opowiada ona o nietypowej załodze piratów, złożonej z samych nieudaczników i dowodzonej przez Pirackiego Kapitana (bez piątej klepki). Zbieranina ta w trakcie swoich podróży nie tylko wpada w ciągłe tarapaty, ale spotyka też całą galerię oryginalnych postaci (m.in. młodego Charlesa Darwina).

Przyznam, że po dwóch ostatnich odsłonach Piratów z Karaibów, miło będzie zobaczyć dla odmiany interesujący i zabawny film z piratami w roli głównej…

Zwiastun międzynarodowy

httpv://www.youtube.com/watch?v=EPJF6mR6krM

Zwiastun brytyjski

Plastelinowym ludkom głosów użyczą m.in: Hugh Grant, Salma Hayek, David Tennant, Jeremy Piven, Brendan Gleeson, Martin Freeman oraz Ashley Jensen.

Premiera w Polsce: 17 sierpnia 2012.

[za /Film]

Dodaj komentarz