komentarzy 5

 1. Motoduf
  04/08/2011
  Odpowiedz

  No i Tomas Alfredson, odpowiadający za znakomite „Pozwól mi wejść”, za kamerą. Szykuje się prawdziwa uczta.

 2. Koleś
  08/08/2011
  Odpowiedz

  Mój apetyt na film zdecydowanie wzrósł (a wcześniej nie był mały), ale jednak poprzedni teaser jakoś bardziej mi się podobał. Trudno mi powiedzieć czemu, bo oba konstrukcyjnie są niemal identyczne. Może chodzi o muzykę, kto wie? Ale tu także różnica jest niewielka, choć wyraźna. „Magneto” może być kapitalnym kawałkiem, ale jednak geniusz Elfmana jest niepodważalny. Long story short – nie wiem jak wytrzymam do premiery :).

  No i jeszcze jedno. Moim zdaniem chyba najlepszym i najmocniejszym kadrem obu zwiastunów jest Cumberbatch pojawiający się w otwierających się drzwiach windy (czy czegoś). Dawno nie widziałem tak krótkiego i jednocześnie sugestywnego ujęcia. Mam nadzieję, że do zwiastuna nie wkradł się spoiler, ale sądząc po kompozycji, inscenizacji, oświetleniu i aktorstwie, Sherlock Holmes dobrze wie kogo zastanie po drugiej stronie drzwi i dobrze wie co zaraz z nim zrobi. IMHO mistrzostwo operatorki i reżyserii, ale mogę się mylić, bo przecież to tylko zwiastun:).

 3. Anirul
  17/08/2011
  Odpowiedz

  Zwiastun obejrzałam dla formalności. Pycha obsada! :)

 4. 18/08/2011
  Odpowiedz

  bałam się trailera (i tak, też wolę teasery, zarówno ze względów formalnych jak i tendencji dłuższych zwiastunów do opowiadania 95% fabuły), ale w końcu obejrzałam i #ojejku #chceto itd.

 5. Koleś
  19/08/2011
  Odpowiedz

  Niestety jestem zmuszony zadać pytanie, które widziałem na jutubie. Gdzie do cholery jest Alan Rickman?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *