komentarze 2

 1. Antykolor
  20/12/2011
  Odpowiedz

  Naprawdę uwielbiam kiedy książki dla dzieci są przerabiane na epickie bitwy o losy ludzkości. Jaś ”Fasola” walczy z ogrami a Królowa Śnieżka toczy bitwę o bycie najpiękniejszą na świecie. A gdzie kura znosząca złote jajka ? A gdzie jabłuszko pełne snów ? Panowie reżyserzy nie trzymają się książkowe oryginału, fani będą zawiedzeni.
  Ten zwiastun lepszy moim zdaniem, nie wliczając OST z Incepcji http://www.youtube.com/watch?v=dnsPDKU8fDg

  ”jego najnowszy film sprawia wrażenie okropnie zachowawczego” A co można więcej wyciągnąć z opowieści nastolatka który wchodzi po ogromnej fasoli do innego świata. W 2012 ma wejść tyle fantastycznych filmów, sporo jest Box Officowych pewniaków, od reszty zależy jakość filmu : The Dark Knight Rises, Hobbit, Avengers 3D (po tym to niczego dobrego się nie spodziewam), Underworld: Awakening , Amazing Spider-Man, Prometheus ,Men in Black III , Królowa Śnieżka, Ghost Rider, Igrzyska Śmierci, Epoka Lodowcowa, Mroczne Widmo, Bourne Legacy, Gniew Tytanów, Battleship, Koń Wojny Spielberga, John Carter i wiele innych…

  Ale znając życie to Titanic 3D przejmie kina w Ameryce i jak to było z oryginałem nie wyjdzie z nich przez rok.

 2. smut
  21/12/2011
  Odpowiedz

  Z tych filmów, które wyliczyłeś raczej można liczyć tylko na: The Dark Knight Rises, Hobbit, Avengers i Prometheus. Co do reszty to nie mam zamiaru nawet trailerów oglądać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *