Żołnierze Kosmosu wracają!

Po trzech, mniej lub bardziej udanych filmach fabularnych, czeka nas premiera kolejnej produkcji opartej na „Żołnierzach Kosmosu” Roberta A. Heinleina. Tym razem będzie to animacja.

Reżyserem filmu został Shinji Aramaki („Appleseed”, „Halo Legends”), a za scenariusz odpowiada Flint Dille (współautor scenariusza do „The Chronicles of Riddick: Escape from Butchers Bay”). W sumie o efekt końcowy nie powinniśmy się martwić, bo ten zapowiada się co najmniej przyzwoicie, przynajmniej od strony wizualnej. Fabularnie film uznaje sequele „Żołnierzy Kosmosu” Verhoevena za niebyłe i opowiada oderwaną od nich historię:

Fort Casey zostaje zaatakowany przez robale. Drużyna statku desantowego Alesia zostaje przydzielona do ochrony statku J.A.Warden i pomocy w ewakuacji . Carl Jenkins, teraz Minister Zbrojeń Paranormalnych, przed spotkaniem z Alesia, zabiera swój statek na tajną misję i tajemniczo znika w położonej nieopodal mgławicy. Załoga Alesii zostaje zmuszona odszukać statek Jenkinsa, ale nikt nawet nie przypuszcza jakie konsekwencje będzie miała ta misja…

httpv://www.youtube.com/watch?v=VXLz-uMLtmA

Film skierowany jest na rynek video i premierę będzie miał w nadchodzących miesiącach.

Strona oficjalna: www.starshiptroopersinvasion-movie.com

Blog produkcyjny: starshiptroopers.tumblr.com

[za Twitch]

Dodaj komentarz