komentarze 3

 1. Joanna Żet
  25/04/2012
  Odpowiedz

  dlaczego Shia to zły wybór ? rozumiem, że transformersi itd bla bla bla ale we „Wszyscy Twoim święci” moim zdaniem pokazał klasę i ma potencjał.

 2. kompan
  25/04/2012
  Odpowiedz

  Odpowiem za siebie moze. Shia ma wyglad chlopca do bicia, a nie gangstera. Smiech czlowieka ogarnia jak oglada ten zaciety wyraz twarzy nastolatka. Z przykroscia musze stwierdzic, ze jak dla mnie kladzie on caly ten trailer. Fatalny, fatalny wybor podyktowany ekonomia.

 3. Koleś
  26/04/2012
  Odpowiedz

  Jakoś nie jestem przekonany czy gangsterzy przychodzą na ten świat z cygarem w gębie, blizną na oku i trzydniowym zarostem. Nie wygląda na gangstera, bo zakładam że nie jest gangsterem. Wygląda na przestraszonego „chłopca do bicia”, bo chyba rzeczywiście jest przestraszonym chłopcem, który nie do końca wie w co się pakuje. Shia jest moim zdaniem dobrym aktorem, tylko niestety smród niektórych filmów będzie się za nim jeszcze trochę ciągnął. Słabo nastrajają mnie przerysowane grymasy Guy’a Pearce’a. Reszta wygląda całkiem interesująco, choć znając wcześniejsze filmy Hillcoata wydaje mi się, że zwiastun jest bardzo mylący.

  Gary Oldman + tommy gun = Pure Epicness

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *