„Halo 4: Forward Into Dawn” – zwiastun

Najpierw reklamy Blomkampa, następnie „Halo: Legends„, a teraz 5 odcinkowy mini-serial. Powstanie pełnometrażowego filmu jest chyba tylko kwestią czasu…

Microsoft wyłożył okrągłe 5 milionów dolarów aby nakręcić jedną z najdroższych reklam gry komputerowej w historii. Reżyserię powierzono Stewartowi Hendlerowi (odpowiedzialnemu również za „H+„), zaś obsada składa się z masy profesjonalnych, ale mało znanych aktorów telewizyjnych i filmowych.

Akcja serialu stanowi wprowadzenie do historii opowiedzianej w grze „Halo 4”. Ukazany został początek konfliktu ludzi i rasy Covenantów, a wszystko z perspektywy młodego kadeta, który na swojej drodze spotyka Master Chiefa. Staje się to dla niego nie tylko szkołą życia, ale i inspiracją. Kontynuuje karierę wojskową, a po pewnym czasie staje się dowódcą statku Infinity (tego samego, który pojawia się w grze).

httpv://www.youtube.com/watch?v=Ca3Y8Ws3plI

Serial będzie miał swoją premierę 5 października na kanale YouTube serwisu Machinima: www.YouTube.com/MachinimaPrime

Co tydzień będzie pojawiał się nowy odcinek, aż do dnia premiery gry „Halo 4”, 6 listopada. Tego dnia pojawi się również 90 minutowa, rozszerzona wersja serialu – dostępna będzie w serwisach VOD oraz z limitowaną edycją gry.

[za IGN]

 

Dodaj komentarz