komentarzy 8

 1. 23/10/2012
  Odpowiedz

  Oby te założenia się potwierdziły, bo dwójka była co najwyżej średniawa. Na razie wygląda obiecująco.

 2. Badus
  23/10/2012
  Odpowiedz

  Dlaczego nagle wszyscy odczuwają parcie na „nolanszczyznę” i silą się na poważniejszą i niby mroczniejszą konwencję tam gdzie to nie pasuje? Ja takiego Iron Mana nie chcę :/

 3. abruptum
  23/10/2012
  Odpowiedz

  badus dobrze gada ;)

 4. bialyikar
  24/10/2012
  Odpowiedz

  abruptum dobrze gada :)
  Szkoda by było, gdyby z tego filmu znikł cały humor ;)

 5. 24/10/2012
  Odpowiedz

  Ja też mam nadzieję, że ze Starka nie zrobią całkowicie zmęczonego życiem człowieka :) Jednak cięty dowcip to była niejako wizytówka Starka.

 6. rar
  24/10/2012
  Odpowiedz

  Kończy się trylogia Iron-Man’owa. Nie wiadomo, czy Robert Downey Jr przedłuży kontrakt z Marvelem. Trzeba zrobić na koniec jakieś pierdo… Poza tym już wcześniej była mowa o tym, że Marvel chce zekranizować jedną z historii komiksowych tego tytułu, mianowicie – popadanie w alkoholizm przez Tony’ego. A to dobry motyw na kolejne części, o ile takowe się pojawią. Tutaj osoba Nolana nie ma nic do tego :) Marvel to nie DC i ma określoną wizję całego swojego uniwersum. Filmy muszą ze sobą współgrać. Dla mnie ten trailer zapowiada ciekawe zmiany i jestem jak najbardziej pozytywnie do tego nastawiony.

 7. Badus
  24/10/2012
  Odpowiedz

  Raczej na pewno przedłuży, a takie plotki są tylko po to, żeby hype u fanów kręcić. Robert Downey Jr=Tony Stark, w każdym, nawet alternatywnym Wszechświecie ;)

 8. kecaj
  24/10/2012
  Odpowiedz

  zgadzam się w 100% z Badus. Osobiście uwielbiam gdy do tego typu tematów podchodzi się bardzo poważnie i film o super bohaterach jest choć trochę mroczny a jego życie nie jest wcale takie piękne i usłane różami ale tutaj to kompletnie nie pasuje. Uwielbiam to w jaki sposób podszedł do tematu Nolan przy okazji batmana ale tak samo uwielbiam to w jaki sposób został pokazany Iron Man. I mam nadzieje że zbyt mocno nie zmienią tej konwencji bo jakoś cięzko mi sobie wyobrazić Starka z depresją który zamiast wyśmiewać wszystko i wszystkich, myśli o ludzkiej egzystencji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *