komentarzy 7

 1. luka
  27/03/2013
  Odpowiedz

  Filmom ze stajni marvela tak naprawde przewodzi disney wykupujac prawa do ekranizacji marvelowskich komiksow wiec nie licz nie na opowiesc w stylu batmana czy watchmen

 2. kacper
  27/03/2013
  Odpowiedz

  no ale zawsze coś w wkręcającego w oczekiwaniu na Justice Ligue – którą ponoć ma jię zająć nolan ?! :-D

 3. Zepp
  28/03/2013
  Odpowiedz

  Będą nindże, samuraje i Wolverine. Fabuła nie jest potrzebna!

 4. rar
  28/03/2013
  Odpowiedz

  Nie no, chłopaki, przecież prawa do Wolviego ma FOX. Także Disney czy Marvel nie ma nic do tego filmu.

  Co do trailera – mnie strasznie się podoba. Ma być akcja – to fakt. Jest jednak pewna zmiana klimatu. Efekty też prezentują się lepiej. Oczekuję jedynie lepszego filmu od Origins – a to chyba naprawdę nie tak trudno osiągnąć ;)

 5. Koleś
  28/03/2013
  Odpowiedz

  Nie narzekałbym na niewykorzystany potencjał postaci, ponieważ jest ona po prostu zbyt duża żeby pomieścić ją w jednym filmie. Komiks „przerobił” rosomaka na wszystkie sposoby do tego stopnia, że wszelkie próby zamknięcia tej postaci w jakiekolwiek ramy filmowe (no niech będzie, że jednego filmu) wydają się z góry skazane na porażkę.

  Natomiast zmiana w stylizacji jest zasadnicza. Film jest w CZY DE, i jak się okazuje nie trzeba wcale niczego innego niż magiczna cyferka i literka, żeby kolejny film o tym samym był traktowany jako coś nowego. Spider-Man wyznaczył szlak, a rosomak ochoczo nim podąża. Iron-Man szczęśliwie trafił, że trzecia odsłona będzie pierwszą z serii z trzecim wymiarem (ależ fart). Kto następny?

 6. mały
  30/03/2013
  Odpowiedz

  Kupa kolokwialnie mówiąc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *